Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem gyógyul a gátsebem! Kinek...

Nem gyógyul a gátsebem! Kinek mennyi időre volt szüksége?

Figyelt kérdés

A külső varratokat kiszedték a 4.napon, de egy része bent maradt a külsőnek is, ami kb szülés után 3.hétben kipotyogott, a külső seb még nem forrt össze teljesen. A belső varratok és belső seb még mindig ugyanúgy néz ki, semmi javulást nem látok. szülés utáni 5.hétben vagyok.

Kinek hogyan történt a gyógyulás? Mire számíthatok jövő héten a kontrollon?



2018. nov. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét után mertem először megnézni az érintett területet, de semmi nyomát nem láttam, úgyhogy én nem is tudom hol volt a gátmetszés...
2018. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésből (1.5 éve volt) még ott a heg és látszik is. Én is azt hittem, hogy nem gyógyult be a doki azt mondta minden oké. Nem fáj és nem zavar csak nem szépen gyógyult. A másodiknál csak picit repedtem, 1 öltés kellett szóval az nem látszik. Ha amúgy nem fáj, nem gennyes akkor valószínűleg nincs gond, de majd az orvos megmondja.
2018. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 5 nappal néztem meg először, de úgy megrémültem, hogy hónapig rá se mertem pillantani (akkor már egyáltalán nem látszódott, hogy vágtak ott valaha). A szivárvány minden színében pompáztam odalent, és jól be is volt dagadva. A vágás helye hepe-hupás pirosas-lilás összegányolt férc volt, félig kilógó varratokkal. Azokat kikapkodtam, és próbáltam elfelejteni a látottakat. 6 hetes kontrollon azt mondta a doki, hogy szépen gyógyult, azóta a férjem se panaszkodik. A császáros sebem is az első 2 hétben ijesztő volt, ráadásul nem bikinivonalban, hanem onnan fel, majdnem köldökig, jó srégen. Ordítva sírtam, hogy ezt miért... De aztán pikk-pakk meggyógyult, kontrollon már csak egy hajszál csík látszódott.
2018. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg varratom volt. Kivul- belul. 6 hetes kontrollon meg belul picike volt. De par nap mulva kiesett. Eletem meghosszabb 6 hete volt :( kitartás!
2018. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!