Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek meddig hullott szules...

Kinek meddig hullott szules utan a haja?

Figyelt kérdés

Egy honap mulva lesz egy eve h szultem es meg most is nagyosnok hajam hullik,egyszeruen megfogom a hajam vegighuzom a kezem es regeteg haj marad a kezemben

Ez meg most is normalis? Vagy mit tanacsoltok? Kinek mi hasznalt vagy menjek fodraszhoz?


2018. nov. 20. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapig hullott. Abbol 3 ig úgy igazán.

2 hónap után elegeltem meg. Oké h a hormonok teszik és nagyrészt kikell hulljon. De attól még lehet mérsékelni..

Én vettem Helia D hajhullas elleni hajsprayt majdnem mindennap használtam 1 hónapig és azóta is teljesen jó, nem hullik. Amúgy 2 hónapig használtam, nem vettem újat +Bio Vanne haj, köröm, bőr kapszulát vettem. 90dbosat,es egy hónapig szedtem D vitamint. Plusz max heti 2x mostan hajat. Ezt azóta is tartom, max 2x mosom a hajam,es néha használom a lady Bánfi hajszeszt. Azóta minden a régi.

2018. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem két hónapig hullott nagyon, aztán csökkent.

Szintén vitaminokat szedtem rá, és vasat. Hajszesz helyett a régi bevált házi hajnövesztőt vetettem be: vöröshagyma levével kentem a fejbőrt.

Heteken belül tele lett a hajvonal új babahajakkal.

Nekem sajnos kezdett látványosan hullani homloknál, emiatt a fodrász vágott frufrut, így nem látszott. Azóta azt lenövesztettem, mert nem tetszett.

2018. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Nekem egyáltalán nem is hullik
2018. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem hullik. 4 hónapos a kislányom.
2018. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapos volt a lányom, amikor elkezdett csomókban hullani, nagyjából 1 hónapig nem foglalkoztam vele, mert ez ugye természetes, aztán elkezdtem a DM hajvitaminját szedni. Kb 3 hétig hullott még, aztán megállt, ráadásul annyi babahajam nőtt a 3 hónapos kúra alatt, hogy csak nézek azóta is. 😂
2018. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 10honapig vártam vele. Borzalmasan hullott. A férjem karácsonykor meglepett egy elég drága vitaminnal. 29000 3hónapra.Hair Burst hajvitamin.Nem bántam meg. Rengeteg hajam lett, megállt a hullás és rengeteget nőtt.Nekem csak ez segített
2018. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem hullott , mondjuk végig szedtem terhesvitamint a pozitív teszttől a szoptatás végéig , három évig.
2018. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dmbol melyik hajvitamin?
2018. nov. 20. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem pár hónapig hullott csomókban, vitamint felesleges rá szedni, mert hormonális oka van.
2018. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sajátmárkás. 😊 És én is szedtem terhesvitamint teszttől szopi végéig, illetve azóta is, mert közben lettem újra várandós, ettől még hullott.
2018. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!