Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés előtt beöntés?

Császármetszés előtt beöntés?

Figyelt kérdés
Feltétlenül szükséges császár előtt is a beöntés és ha igen akkor miért? Bocsi a hülye kérdésért, de ezt eddig nem tudtam és a napokban olvastam erről és kissé meglepett.
2018. nov. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia, nekem 3 császárom volt, de egyszer sem kaptam beöntést. De csakis azért, mert előtte volt székletem, így nem kellett. Azért adják, mert ugye deréktól lefelé teljesen leérzéstelenítenek, maga a műtét és amíg felkelhetsz, eltelik jó néhány óra, nem lenne higiénikus, ha közben elernyedt állapotban kijönne... Ha vagy olyan szerencsés, hogy tudsz előtte wc-re menni, akkor elvileg nem adnak.
2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem előtte 1 órával volt székletem, igyis kaptam. Amúgy semmit sem tehetnek, amibe nem egyezel bele. De jobban jársz a beontessel. Mert utána sok ideig nem kelhetzs fel (kórház válogatja, nálunk 12 óra) szóval ha még rad jön, mert bent marad kaja ha volt széklet előtte ha nem.. Stb, akkor ott kakalod össze magad mint sogornom. :)


Amúgymeg én a beontestol féltem és ockodtam a legjobban.. Végül az lett a legkellemesebb a sok rossz közül.. Nem egy nagy szám. Fura és ennyi.

2018. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Örülj, ha kapsz. Bele is pusztultam volna, ha másnap, vagy harmadnap mennem kellett volna nagyvécézni.
2018. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
2 császárom volt, 2 különböző kórházban, egyszer sem kaptam. Nem is bánom. :) A 3.ra készülök, remélem most sem adnak.
2018. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem császárra készültünk. A szülőszobán kértem beöntést, de nem adtak, mondván, már nem szokás... Végül császár lett. Semmi probléma nem volt amiatt, mert elmaradt.
2018. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem se adtak, fel se merült.
2018. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

2 különböző kórházban szültem császárral és egyik helyen sem kaptam. Amíg nem állhattam fel (6 óra) sem volt gond.

Viszont a bent töltött idő alatt, muszáj produkálni, különben nem engednek haza. Mind a két kórházban minden vizitnél kérdezték, amíg nem volt széklet.

2018. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!