Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy volt a vajúdás és a...

Hogy volt a vajúdás és a szülés azoknál, ahol a férj ájulós?

Figyelt kérdés
Vajúdásnál bent voltak, de a szülésnél kimentek? Császárnál tényleg kibírják és nem látnak semmit? Minden infó érdekel.

2018. nov. 26. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem undorodik minden véres jelenettől. Meg is beszéltük hogy szüléskor csakis a fejem mellett/mögött lesz, úgy biztos nem fog vért látni. Ehhez képest vajudás közben egyszer elájult, valószinűleg a kimerültségtől vagy sokkolta a valóság :) A végére viszont annyira magával ragadták az események, hogy a szülést premier planban nézte végig, "látom a fejééét" felkiáltások közepedte :)
2018. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem minden vérvételnél elájult, azt hittem nem fogja bírni, de végig kitartott és nem történt semmi, pedig nel a fejemnél volt végig.
2018. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem vértől rögtön elájul. A vajúdás alatt bent volt, a kitolási szakaszánál kiment. Én úgy voltam vele, hogy nekem sem jó, ha a szülésznő azzal van elfoglalva, hogy összeszedje a padlóról. Miután megszületett a kislányunk bejött, de széket kellett neki hozni olyan fehér lett. Szóval jó döntés volt hogy nem volt bent.
2018. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!