Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kenézybe Debrecenben hogy...

A Kenézybe Debrecenben hogy hívják az Indiai szülész nőgyógyászt? Pontosan? Kér pénzt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*Klinika
2018. dec. 4. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Singh Jashanjeet a neve. A magánrendelése a Szent Kristóf Intézetben van a Nyugati utca 28. szám alatt. Én nem hozzá járok, egy másik orvost választottam végül, de közte és a mostani dokim között vaciláltam, sok jót hallottam róla, azt mondják nagyon lelkiismeretes doki. Azt nem tudom, hogy mennyi a "tarifája", van-e konkrét összeg, én legutolsó emlékeim szerint azt az infót kaptam, hogy nem szokta megmondani konkrétan, annyit adsz, amennyit gondolsz, ha adsz. Ennél többet nem tudok írni róla saját tapasztalat hiányában, de van egy kismamás csoport Fb-n, ha gondolod csatlakozz és ott sok mindent megtudhatsz olyanoktól, akik hozzá járnak, vagy már szültek nála.
2018. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!