Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet a szülés hasmenéssel...

Kezdődhet a szülés hasmenéssel rossz közérzettel?

Figyelt kérdés
Tehnap egész nap joslóztam ma hasmenéssel émelygéssel keltem nagyon rosszul vagyok
2018. dec. 5. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt beindult a szülés épp azon csodálkoztam milyen jó az étvágyam, akkor is pont ettem, a közérzetem is jobb volt mint máskor. De attól még lehet annak a jele, szerintem mindenkinél más.
2018. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is ezzel kezdődik, de már jelzi a tested, hogy hamarosan szülés lesz. A szülés előtti utolsó héten nekem is végig hasmenésem volt.

Az émelygés ellenére is próbálj enni, mert ha beindul kell majd az energia. Könnyű szülést kívánok neked!

2018. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közvetlen szülés előtt lehet hasmenés is de ugye egy rakás más dolog miatt is lehet.

Mondjuk nekem akkor ment a hasam, mikor 5-6 perces fájásoknál elkezdett folyni a magzatvíz. 1. szülésnél hamarabb, rendszertelen fájásoknál, már volt tágulásos vérzésem. Még aznap beindult rendesen a szülés.

2018. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több embertől hallottam már, hogy közbetlen szülés elött hasmenése volt, ezzel is készült a szervezet, "kipucolódott" :D
2018. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első babával semmi ilyesmi nem volt. Másodikkal 4x ment a hasam a vajúdás elején, előtte nap anyukám is megszólta milyen furcsa, levert vagyok.
2018. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aznna89 ***** válasza:
Az elsővel vajúdás közben jött ki minden,a màsodikkal meg szülès alatt 😄
2018. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyok :) csak iszonyat fejgörcsöm van
2018. dec. 6. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!