Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájó aranyérrel szülni, hogyan?

Fájó aranyérrel szülni, hogyan?

Figyelt kérdés

Már csak a sima üléstől is rettentően fáj, kakiláskor meg főleg. (Bocsánat a kifejezésért) szülésnél is kell nyomni. Akkor ott mi lesz??? :O első babám.

37hét+5napos vagyok.


2018. dec. 8. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott eszedbe sem fog jutni az aranyered, az teljesen lényegtelen lesz!
2018. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ott és akkor minden más annyira fog fájni hogy az aranyeret észre se veszed. De addig próbálj meg kenőccsel, és kúppal enyhíteni.
2018. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Én a helyedben nem a szüléstől félnék hanem, hogy mi lesz utána.

Egyébként szülésznő ismerősöm mondta, hogy a szakmájában semmiség az ha kitolás közben az anyuka bekakil/bepisil, de azok az ökölnyi aranyerek.... Szóval valami ilyesmire számíts.

Kúppal, kenőccsel készülj a kórházba.

2018. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Harmadik válaszoló.. Most mégjobban félek :'D
2018. dec. 8. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Csàszàr nem jön szóba? Mert ha az erőltetéstől roncsolódik jobban, abból hosszútàvú sérülés lesz.
2018. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg se érzed. Nekem babafejnyi aranyerem lett (a szülésznő írta így le, én nem mertem megnézni), de az is szépen visszahúzódott idővel. 3 évig semmi gondom nem volt vele, most jött elő, hogy a másodikat várom.
2018. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ettől én is féltem, mert nagyon fájt az aranyérem az utolsó hetekben. Megnyugtatóan, sülés közben eszembe sem jutott, ott az fájdalom eltörpül, nyugi. 😂 Viszont nekem ami kellemetlen volt: amikor összevarrt az orvos akkor hiába érzéstelenítették a gátseb környékén, az aranyerem valahogy nyomódott közben, eléggé fájt. Utána lehet nekem szerencsém volt, de hamar rendbejött, nem is jött ki csak a második terhességemnél, de akkor nem olyan vészesen.
2018. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlem megkérdezték hogy doki engedi - e a sima szülést.

Szóval el kellett volna mennem proktológushoz aki megnézi és véleményt mond.

De ugye nem voltam mert nem gondoltam rá és senki nem mondta(szülés közben meg már hiába mondják)

Megnézetném a helyedben vagy legalább beszélnék erről egy proktológussal.

2018. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!