Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek megmaradt...

Szülés után nektek megmaradt a méhszalag fájdalom?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt időnként nagyon élesen belenyilallt hol egyik, hol mindkét oldalon petefészek környékén. Egy pillanatra bénító volt a fájdalom, mozdulni sem tudtam, és lassan oldódott, pár perc alatt. Főleg hirtelen felkelésre, tüsszentésre jelentkezett. Az orvos és minden tünet alapján ez egyértelműen a méhszalagok nyúlása miatti fájdalom volt.

Viszont miután megszületett a kislányom -most 5 hónapos- ez még mindig megvan. Főleg a ciklusaim végefelé jellemző. Az érzés teljesen ugyanolyan, mint amilyen terhesen volt.

Normális, hogy ez még mindig megvan? Ti is tapasztal(ta)tok ilyet?

Ha számít, császárral szültem.


2018. dec. 14. 03:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem második császár után most 4 évvel még szokott ilyet csinálni, ha sokat ülök és felállok. Bár nálam szerintem ciklushoz nem köthető, vagy nem figyeltem..., de tényleg pont ugyanolyan, mint terhesen volt szintén hirtelen mozdulatokra. Gyógytornász mondta, hogy érdemes nyújtani homorító helyzetekkel, hason fekvéssel.
2018. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó, nekem is előfordult még szülés utáni első menzesz előtt és premenstruációs tünetegyüttes részeként is. Amikor a kistestvérekkel estem teherbe, beágyazódás alatt sokkal intenzívebb volt a fájdalom. Hüvelyi úton szültem.
2018. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!