Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti oda adnàtok a megàllapodott...

Ti oda adnàtok a megàllapodott összeget, ha a fogadott orvos akkor èr csak oda a szülèsre amikor màr pont kijött a baba?

Figyelt kérdés
Vègülis a placentàt utàna màr ő műtötte ki belőlem ès kb ennyi. 5 hèt múlva kell menni hozzà kontrollra ès akkor kell majd elvileg fizetni.

#összeg #orvos #megàllapodàs
2018. dec. 18. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,maximum a töredékét.Ő nem tartotta a megállapodásotokat, neked miért kéne?
2018. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rákerdeznék, hogy így mennyi az annyi? Nem adnám oda a teljes összeget.
2018. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Oda adnám az egészet. A műtét kicsit komolyabb amúgy, mint a szülés maga
2018. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem. Egy minimális töredéket kaphat.
2018. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mèg a terhessèg előtt ő műtött egy missed ab-val ès az volt a kortrollal együtt 60e.

Nem tudom ìrhatom e de a szülès amùgy 160e lenne. Hàt nemtom mi legyen! Èn màr szòltam neki elèg hamar hogy helyzet van ès a pàrom is, ő balatonon volt ès azt mondta majd kb akkor indul ha az ügyeletes orvos hìvja. Ùgyhogy sztem ebbe sem hibàztunk. Csak ìgy a vajùdàs fèlig egyedül csinàltam szomjazva mivel ràvtam kötve a ctg-re ès egy infuziòra ùgy hogy ràm sem nèzett senki ès a pàromat sem engedtèk be hozzàm (vagy hàromnegyed òràn àt). Ha ő ott van nem hiszem hogy ez megtörtènik. Ès mivel őt fogadtuk fel teljes körüen ezèrt szülèsznőm sem volt.

2018. dec. 18. 16:11
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha állami kórházban szültél, semmit nem kell fizetned. Az orvosod megkapja majd a fizetését a ledolgozott órái alapján. Ha magánklinikán szültél, akkor a klinika kiállítja a számlát.
2018. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám oda mindet. Egyértelmű hogy a nyaralását nem akarta feleslegesen megszakitani, igy viszont lekéste a szülést. Számitottál rá, ő meg cserben hagyott. Számlát ad róla amúgy? Ha nem akkor meg te döntöd el mennyit adsz. Azt meg nem is értem miért nem engedték be a férjedet.
2018. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Àhh dehogy ad ròla szàmlàt! Az meg hogy a pàrom mièrt is nem engedtèk be... hàt gondolom annyi hogy megfeledkeztek ròla hogy be kène engedni, ennyi! Jò fejek mondhatom:(
2018. dec. 18. 17:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Èn 80 ezerre gondoltam amùgy. Az szerintem korrelt. Hmm?
2018. dec. 18. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy gondolod. Ez az egész fű alatt, szóbeli megállapodás alapján, feketén fizetés gáz.
2018. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!