Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslo fájás vagy rendes fájás?

Jóslo fájás vagy rendes fájás?

Figyelt kérdés
20 percenként nagyon erős alhasi fájdalmam van de közben vannak kisebb fájásaim, olyanok amik eddig csak jóslok voltak. Ami 20 percenként jön nagy fájás az lehet már rendes? 39. Hét végén vagyok szóval már esedékes a szülés

2018. dec. 20. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres, akkor lehet, hogy itt az idő. Zuhanyozz le, ha jósló elmúlik, ha igazi erősödni fog.

Mióta tart egyébként? Nekem 4 db 20perces volt, utána 2 óráig semmi, ekkor azt hittem, hogy csak jósló, majd hirtelen 5 percesek. Innen számolva 3 óra múlva szültem.

2018. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még csak most volt a harmadik ilyen, de egész nap görcsöltem és pár napja vannak jósloim is
2018. dec. 20. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki ezt a zuhanyzást. Könnyű szülést kívánok!
2018. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. dec. 20. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz, pihenj le. Ha ezután is rendszeresen jönnek, akkor jó esély van rá, hogy indul a buli. De lehet már meg is szültél azóta :D


Könnyű szülést :)

2018. dec. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szültem meg, zuhanyzás után még voltak fajasaim 15 percenként majd éjfél után teljesen megszünt, ekkor elaludtam és a következő fájás csak hajnali 4-kor jelentkezett megint ez a 20 perces idővallummal ami sűrösödőtt egészen 9 óráig akkor voltak 10-15 perces fájások. Most 11 óra van és megint nem érzek fájást. A baba mozog rendesen, magzatvízet nem vettem észre hogy szivárogna, várok és reménykedem hogy beindul a szülés
2018. dec. 21. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan beindul már, nagyon biztatóak ezek a jóslók. Kellemes ünnepeket, a legszebb ajándékot kapod! :)
2018. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm már nagyon várjuk december 23-ra vagyok kiirva de nagyon szeretném akkor már a kezemben tartani. Neked is kellemes ünnepeket:)
2018. dec. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!