Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 4 héttel mennyire...

Császár után 4 héttel mennyire normális hogy olykor olykor vérzek még egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem minden nap tapasztalom, de pár naponta előfordul.
2018. dec. 21. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem a sebre gondolsz, hanem a gyermekágyi vérzésre. Ez utóbbi 6-8 hétig is tarthat akár.
2018. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

6 hét a lochia. Én 6 hétig véreztem is. Teljesen normális. Annyival másabb,mint teemészetes szülés után,hogy mivel átöblítik a méhet,kevesebb lehet a vérzés. Nekem kevés volt,de kitartott 6 hétig.


Az a lényeg,hogy ne legyen bűzös,ne lázasodj.

2018. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hétig tartott a gyermekágyi vérzés császár után.
2018. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig volt majd 5 héten darabos vérzés, rohantunk a kórházba mondván ez nem normális. Akkor mondták, hogy menstruáció és akkor volt már megint egy ciszta is a petefészkeken... rá 4 hétre vérzés mentesen orvos ott már minden oke volt. De nálad gyermekágyi vérzés, de ha nyugodtabb vagy úgy hogy megnézeted magad akkor tedd azt :)
2018. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 hétig tartott a gyermekágyim majd másfél hét szünet és újra egy hét volt, egész erősen.

Szóval majdnem a 8. hetig volt vérzés némi szünettel. Doki is felhívta rá a figyelmem kontrollon hogy lesz még vérzés mert folyadék van a méhben de ez nem mensi.


Szóval ne aggódj nekem azt mondta 10 hét is lehet de a 6 hetes kontrollon meg kell nézni minden rendben van e.

2018. dec. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hétig vérzés, ami szépen csökkent a végére már csak barnázás. Aztán a 6. hétre ismét élénk piros lett pár napig. Rájöttem, hogy megerőltettem magam előtte, pakoltam, cipekedtem. Mire 7. héten mentem az orvosomhoz már semmi nem volt. Nem lehet, hogy olyankor te is megerőltetés magad vmivel?
2018. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Első babával 6 hétig tartott most a másodikat 6 hete szültem császárral még mindig tart. Hol gyengébb hol erősebb volt. Most már gyenge csak egy két pecsételő folt van. Voltak napok, hogy semmi nem volt, volt hogy eláztam.
2018. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!