Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet a szülés gyenge...

Kezdődhet a szülés gyenge alhasi görcsökkel és nyilaló fájdalommal a hüvelyben? Ezek fognak felerősödni, vagy még nincs köze hozzá? 38 hkm

Figyelt kérdés
Csak mert az elmúlt 1 hétben szinte terhesnek sem éreztem magam,annyira jól voltam,most meg egész éjjel fáj,de nem olyan erősen.
2018. dec. 24. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen de nekem a jóslók is pont olyanok voltak, mint az első igaziak. Nem is gondoltam szülésre csak ettől függetlenül is zuhanyoztam és erősebbek lettek. Elég lassan erősödtek amúgy de az mindegy.
2018. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen lehet szülés beindulás is
2018. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alakulhat valami, nekem 1 hete van és még semmi... :(
2018. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyre intenzívebben a 37.héttől érzek ilyet, és onnantól terhes már a terhesség is.

38hkm

2018. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bár nekem a hüvelyem nem nyilal, de az alhasam 4 napja görcsölget, de fájdalmasnak aligha mondanám. Első baba, úgyhogy én minden jelre figyelek, hátha indulni kell... Pont 24-én bejgli készítés közben volt egy vaklárma, de zuhanyoztam és minden elmúlt. A pocakom is néha keményedik, de az se vészes. Mostmár nekem is terhes a dolog, kimerít ez a várakozás.
2018. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!