Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ki van még kiírva...

Kismamák, ki van még kiírva szülésre ebben az évben, vagy január első pár hetében? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Érezitek valami jelét annak, hogy lassan szülés lesz? Mikorra vagytok kiírva? Hányadik baba? Kisfiú vagy kislány? :)

2018. dec. 25. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Február elejére várom a 2. kuslányunkat, szerintem nem húzzuk addig. A hasam már a 30. héten akkora volt, mint az elsővel a 41.-en, nagyon lent is van és iszonyúan nyomja, feszíti a gátamat, szeméremcsontomat. Amúgy semmi panaszom nincs és nem is volt, egyikkel sem volt rosszullét, meg semmi, de most érzem a gravitációt rendesen. 😊
2018. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én január közepére, csütörtökön leszek 37 hetes. Második babám, kisfiú lesz, az első kislány. Én nagyon remélem, hogy nem húzzuk ki a terminusig, gyógyszert kell szednem a vérnyomásomra, amitől annyira nem vagyok nyugodt, túl akarok már lenni rajta. Az első gyerekem császárral született, most szülés lenne a terv, de így az sem biztos, hogy összejön. Mondjuk már azt se bánom, csak legyen vége a terhességnek, és legyen mindenki egészséges. Pár napja egy éjjel 3 órán át voltak 10 percenként jóslóim, akkor azt hittem, beindult, de végül leállt. Azóta semmi jele semminek.
2018. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén januát közepe a kiírt dátum. Remélem nem húzzuk addig.

Magas vérnyomásban szenvedek én is, és egyre magasabbakat mérek. Előre félek, hogy befektetnek csütörtökön.

Pláne, hogy második baba és kislányom felügyeletét nem tudom január 3-tól hogy fogom megoldani.

2018. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)


Nekem első babám, kisfiú és január 2.-ra vagyok kiírva. Egy hete keményedik a pocakom rendszertelenül, apró de nem fájdalmas görcsölgetések is vannak, illetve már volt egy vaklárma 23-án, amikor annyira kemény volt a hasam, hogy le kellett ülnöm és ez háromszor ismétlődött, de zuhanytól mindig abba maradt. Pedig már izgatott vagyok és tűkön ülök, főleg így az ünnepek alatt. A pocak még nem szállt le, úgyhogy elvagyunk a jósló fájásokkal és várjuk, hogy idén vagy jövőre érkezik meg a kisbabánk. :)


Könnyű szülést kívánok nektek és gondtalan babavárást a hátralévő időre! :)))

2018. dec. 25. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Jan közepe lesz szerintem, mikor megérkezik a második fiam, habár jan 23ra vagyok kiírva, a terhességi hetem már a 37.hét most, ami eleve egy héttel több, a méretei alapján pedig 2 héttel nagyobb. Sokan már mondták is, főleg dokik meg védőnő, hogy örüljek, ha még 2 hetet kihúzom.


Ez most nehéz terhesség, már nyomja mindenem, feszülnek a csontjaim, fáj a derekam, már aludni is alig birok. Várom, hogy lássam, hogy kinn legyen, és fizikailag rendbe jöjjek.

2018. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Könnyű, gyors szülést neked! Hamarosan már babázhatunk. :))
2018. dec. 25. 23:45
 7/10 anonim válasza:
Megszuletett mar?
2019. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még kismama vagyok, nem akar kibújni a drágám.

Ti hogy vagytok?

É vagyok 23-ra kiírva.

2019. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nálam adódott még egy-két probléma, ezért január 3-án megszületett a kisfiam császárral. Szerencsére jól van, időben lépett az orvosom, így túlestünk rajta, és mindenki egészséges :)
2019. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

22-én délelőtt megszületett a kisfiam, már itthon szokjuk egymást :)

2019. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!