Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A sétálás miért jó, a fájások...

A sétálás miért jó, a fájások elviselésében, meg a kitágulásban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Többek közt azért, mert mozgás közben nem tudod magad befeszíteni, azaz lazábbak az izmaid, másrészt a gravitáció is segít a tágulásban
2018. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tágulásban a gravitáció miatt segít, könnyebben jön lejjebb a baba feje, gyorsabban beilleszkedhet így. Neked pedig elviselhetőbb, mert egyrészt nem csak arra figyelsz, hogy fáj, másrészt kevésbé feszíted be magad.
2018. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni hogy kinek mi esik jól.

Sőt még az egyes szüléseknék is változik.

Én négyet szültem, és ami hsrmadjára jó póz volt, az a negyediknél nem jött be.

A függőleges pozíció mindenképp jó.

Nekem a járkáláshoz sosem volt erőm, a lábaim nem annyira erősek.

Legutóbb a vajúdás végig állva ment, úgy hogy letámaszkodtam a babamosdató pultra a szülőszobában, de a kitolás ülve esett jól, felhúzott lábakkal.

2018. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok miatt, amiket irtak. Ha nem esik jol, jo alternativa lehet a gimnasztikai labdan vajudas.
2018. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia én nemtudtam állva maradni se, fekve se volt jo, setálni meg hagyjuk...

Labdán vajúdtam utána, azt nagyon ajánlanám! Majdnem teljesen zárt volt a méhszájam mikor indítasos szülésre mentem, 3 ora alatt meglett a baba! Sokat segitett a labda, máshogy ki se birtam a fajdalmat. De mindenki mas

2018. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak az ellenkezőjét tudom: indított szülésem volt, végig oxitocinon és nst-n voltam, így nem kelhettem fel. Az orvos mondta meg azt is, hogy mikor, melyik oldalamra forduljak, volt, hogy az ágyban ülve kellett lennem, hogy megpróbáljuk lejjebb hozni a babám.

A fájások oldalt fekve sokkal erősebbek voltak, mint háton, vagy ülve. Tágulni semmit sem tágultam 5 óra alatt, a babám pedig sehol sem volt a méhszájhoz képest, így végül császár lett.

2018. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!