Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájó viszkető hüvely szülés...

Fájó viszkető hüvely szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az lenne a kérdésem, hogy hétvégéig meg kellene szülnöm. 4-5 napja érzem, hogy a hüvelybemenetelnél nagyon ég és szúr.. Bő folyásom van a tisztasági betétet eláztatom naponta többször is.. Vettem már rá Canestent 1 db hüvelytabletta volt benne meg kenőcs, viszont semmit nem használ talán még rosszabb is.. Hívtam a háziorvosom a mai nap folyamán hogy kihez forduljak hogy nézzék már meg mi a franc történik velem de ő nem tudott válaszolni, azt mondta menjek el a nőgyógyászomhoz. De nincs se fogadott orvosom se nőgyógyászom! Megőrülök a viszketéstől! Valaki tudna nekem építő választ adni , hogyha nincsen fogadott orvosom akkor kihez fordulhatnék hogy nézze meg mi a baj? Köszönöm a válaszokat előre is.
2018. dec. 27. 13:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy a rákszűrésem nem lett jó,1 hete közölte velem fennhangon az orvos.. a Streptococcus viszont nem lett pozitív..
2018. dec. 27. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Besétálsz a szülészetre, elmondod, hogy mi a baj, és ilyenkor, pláne szülés előtt időpont nélkül is ellátnak.
2018. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és a szülészeten belül hová menjek? a portás bácsin kívül senkit nem szoktam ott látni soha..
2018. dec. 27. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ne állj meg a portásbácsinál hanem menj beljebb. Csak tudod hol fogsz szülni hétvégén, nah oda menj, kérdezz és elirányítanak.
2018. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
annyit tudok hogy hívjak mentőt aki majd bevisz oda ahova kell! szóval hívjak most mentőt , hogy vigyenek be szülni , ahol megkérdezek valakit hogy mi a probléma?
2018. dec. 27. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de tényleg gyereket vállalsz mikor ennyire életképtelen vagy? Remélem vicceltél amikor azt írtad, hogy mentőt hívsz a hüvelyfertőzésedhez...

Besétálsz a kórházba, megkeresed a szülészetet, de ha van akkor inkább a nőgyógyászati osztályt vagy szakrendelés. Elmondod mi a panaszod és megvárod, hogy ellássanak.

2018. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi van?? Hova jársz 36.héttől ctgre?? Sehová?? Ennyire nem lehet valaki töketlen. A pasiddal mi van? Ő miért nem tud bevinni a legközelebbi kórházba??
2018. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6.

Nem a hüvelyfertőzésre hívok mentőt ha visszaolvasnád!!! Az előző kommentelőnek válaszoltam a kérdésére!!

" Csak tudod hol fogsz szülni hétvégén, nah oda menj, kérdezz és elirányítanak. "

erre írtam, hogy hívjak mentőt mint aki szülni megy hogy valaki irányítson már el szülészeten belül hova menjek ?

Nőgyógyászhoz időpontot kell foglalni, ami a legközelebbi 2 hét múlva van. Addigra már simán megszületik a baba. Nagyon ki vagyok segítve a válaszokkal!!!

2018. dec. 27. 14:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Ctgre meg idejárok a körzeti védőnői szolgálathoz képzeld el!!!! nem a kórházba!!!!
2018. dec. 27. 14:41
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Öcsém, fel ne háborodjál már, hogy nem vagyunk gondolatolvasók!

Bemész egy kórházba, ahol van nőgyógyászat, aztán kész. Ott kell lennie ügyeletnek is,csakbtán akad egy ügyeletes orvos, aki megvizsgál.

Ehhez nem kell tehetség...

2018. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!