Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán lehet-e...

A debreceni klinikán lehet-e úgy orvost fogadni, hogy csak szüléshez, de nem akarok magánban terhesgondozásra járni? Esetleg orvost tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr. Damjanovich Péter én nála születem, őt ajánlom! Nagyon kedves,rendes orvos!
2018. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max úgy hogy a magánrendelések díját hozzáadja a szülés tarifájához. Hiszen neki is rizikó úgy hogy nem ismeri a terhességed.
2018. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy lenne orvos, aki vállalja. És én sem szivesen fizetnék úgy szülsésért senkinek, hogy előtte nem is tudja milyen problémáim voltak a terhesség alatt, meg NST eredményeket sem néz, meg igazából nem is ismer. Arra ott az ügyeletes orvos.
2018. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a Péterre!

Nekem ő az orvosom. Annyi, hogy előtte megbeszéljük telefonon mikor menjek a héten, elmegyek, megcsinálom az uh-ot, hívom, hogy kész vagyok, ő jön megnézi a papírjaimat, ha kell megvizsgál, megbeszélünk mindent. Nincs magánrendelése, úgyhogy minden a Klinikán zajlik.

2018. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!