Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Clexanet kaptak szülés...

Akik Clexanet kaptak szülés előtt, és császárjuk lett, mennyi idővel előtte kellett abbahagyni a gyógyszert? Nem okozott problémát császárnál?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhesség alatt kellett szúrnom, és az orvosom utasítására nem hagytam abba, még a szülés reggelén is beadtam. Természetes szülésre készültünk, de császár lett. Hátránya annyi volt, hogy combközépig feketére bevéreztem.
2018. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Császár előtti napon már nem adtam be este.

Felelősség teljes doki, emellett program császárt csinál mert kockázatos a normál szülés sajna.

2018. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es, mi mellett kockázatos?


Tévhit, hogy Clexane mellett nagyobb vérzésre kell számítani. Ez nem úgy működik, mint a szájon át szedhető "vérhígítók". Az alacsony molekulasúlyú heparin nem hígítja szó szerint a vért, hanem csak a vérlemezkék összecsapódását gátolja.


Egyik szülésem előtt se hagytam abba, egyik természetes, másik császár lett.

2018. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amint éreztem, hogy kezdődik és rendszeresek a fájások már nem szúrtam.

Elsőnél sima szülésre készültünk, a másodiknál VBACra. Mind a kettő császár lett, de nem a clexane miatt.

Semmi plusz gond nem volt műtét közben és utána sem.

2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!