Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margit kórházban mennyir...

Szent Margit kórházban mennyire bevett szokás hogy vajúdás alatt a ctg miatt végig feküdni kell?

Figyelt kérdés
Akik ott szültek, kinek mi a tapasztalata? Nekem az első szülésemnél végig rajtam volt a ctg és szinte az egészet végig kellett feküdnöm emiatt. Ez nagyon nem volt jó, ezt nem szeretném még egyszer. Volt fogadott orvosom és szülésznőm is akivel elégedett voltam, kivéve ezt az egy dolgot. Ott fogom szülni a következőt is, szeretném ezt most elkerülni és szeretnék.szabadon mozogni vajúdás közben. Ott ez a protokoll vagy számít hogy melyik szülésznőnél, orvosnál szülök? Megkérdezem az orvosomat is majd de most tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2018. dec. 29. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett végig feküdnöm.

Sétáltam, labdán ültem, zuhanyoztam, zuhany alatt ültem labdán. Bár őszintén szólva nekem pont a fekvés része volt a legkényelmesebb.

2018. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!