Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár után mennyi...

A második császár után mennyi idővel érdemes elkezdeni kíméletesen tornázni esetleg futni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szoptatsz, szolidan, ne legyen izomlázad a tej miatt. Amúgy ugyanúgy a 6 hetes kontrollon kell megbeszélni a dokiddal.
2018. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A futással érdemes legalább 1 évet várni, és alaposan elő kell rá készíteni a testet. Légzőgyakorlatokat viszont már műtét után pár órával el lehet kezdeni. Kezdetben érdemes gyógytornászhoz menni. Nekem császár után 2 nappal tanított meg gyógytornász pár gyakorlatot. Van egy Császárvonal nevű facebook közösség, illetve applikáció. Az appon vannak tornavideók, hegmasszázs videók, azokat nyugodtan csinálhatod. Van egy Love your belly nevű program is. Ne a nőgyógyászt kérdezd a sportról, a műtét utáni regeneráció, rehabilitáció inkább a gyógytornász szakterülete.
2018. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én császár után 3 héttel már futottam 1-2 km-t.
2018. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!