Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónappal császár után...

5 hónappal császár után vaskos, széles lett hegem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Egészen 1 hónappal ezelőttig szép, cérnavékony hegem volt. Aztán egyre szélesebb és kiemelkedőbb lett. Mostanra ujjnyi vastagon kiemelkedik, és sokszor viszket.
2018. dec. 30. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hajlamos vagy keloidképződésre.
2018. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy normális. Két császárom volt, mindegyiknél begyulladt a heg utána (az sem normális, de rálógott bőr, nem tudott szellőzni rendesen), de ahogy telt az idő, egyre szebb lett a heg. 13 hónapja volt a második műtét, színtelen vékony csík a heg.


Olvastam már egyfajta heggyógyulási rendellenességről, nem jut eszbe a neve, mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak!

2018. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális. Ha annyira kidudorodik, valami gennyzacskó is lehet bent, vagy bármi, nagyon gyorsan meg kell mutatni dokinak!
2018. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem ugyan nem császárom volt, de hasi műtét után egy jó 10cm-s hegem van, a közepe fele van ahol 1centi széles lett, egyszerüen így gyógyult. 9éve volt a műtétem, még élek.
2019. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!