Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan anyuka akinek...

Van olyan anyuka akinek extrém lassan gyógyult meg a gátsebe?

Figyelt kérdés
Kérem írja le a történetét! 4hónapja szültem és még mindig nem gyógyult meg :(

2018. dec. 31. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom. Nekem a 6 hetes kontrollon leszedtek róla egy vadhús, attól nem gyógyult rendesen. Már aznap este tudtam ülni. Orvos mit mond? Azért ez már extrém hosszú idő.
2018. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a lányom, amikor vadhús kinövést eltávolítottak még.

Egy éves volt, amikor nem fájt már a szex.

2018. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Off: honnan lehet észrevenni a vadhúst?

Egy hónapja szültem, szépen gyógyult a gátsebem,de most vettem észre, hogy van egy csomó rajta. Az lenne az?

2018. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6hetes kontrollon annyi volt, hogy "előfordul hogy lassabban gyógyul, legyen türelemmel és jöjjön vissza fél év múlva"


De nagyon zavaró, hogy a vágás 80% szépen begyógyult már nem is látszik hol volt, viszont kb 2 cm rész még mindig megvan duzzadva és gyulladt és nem gyógyul.


Utolsó, köszönöm a kommented, engem is érdekelne milyen is a vadhús?

2018. dec. 31. 15:52
 5/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Ha még gyulladtak érzed, menj el màsik dokihoz is, ne hagyd ennyiben! Engem az osztàlyon anno úgy emlegettek a csecsemősnővérek, H " ő az akin akkoràt kellett vàgni"...Hosszú hetekig felülni alig bírtam, nemhogy jàrjak, tiszta màzli , h első gyerek volt, és nem volt mellette nagyobb tesó akit el kellett volna làtnom. Szűk 6 hónap volt, mire egyàltalàn együttlétet próbàlgathattunk a férjemmel. Ehhez képest - ugyan nem ide tartozik, de bíztatàsul írom- a 2. szülésem utàn még aznap legyalogoltam 6 emeletet a kórhàzi büféig, és törökülésben szoptattam az àgyon. Szóval kitartàs, lehet, H sok idő kell, de jobb lesz!! Legyetek türelmesek minden téren.
2018. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!