Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez méhszáj süllyedés?

Lehet ez méhszáj süllyedés?

Figyelt kérdés

Második babám egy éve született.azóta nagyon fájdalmasak a férjemmel való együttlétek.már a sírás jön rám annyira fájdalmas.néha végig,máskor pedig kb.a az aktus feléig fáj iszonyatosan.olyan érzés mintha útban lenne valami.esküszöm jobban fáj mint a legelső szexuális élményem.mintha minden alkalomkor szűz lennék.mostanában pedig ha érzem hogy jönne már az orgazmus,hirtelen olyan mintha pisilnem kéne.de ez csak az utóbbi időben.a második szülésemnél egyébkén nagyon repedtem mindenfele,nemtudom hogy össze függ e.készülök dokihoz de nemtudom mikor jutok el hozzá.

Köszönöm a segítséget



2019. jan. 1. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igen, orvosi kontrollt igényel, másrészt nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy miért csináltok olyat, ami neked nem jó, ráadásul az együttlét felében??? A férjed mit szól ahhoz, hogy sírás közelében szenvedsz, miközben ő tolja neki?
2019. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem súlyos méhsüllyedésem volt a 4. szülés után. Annyira, hogy nemrég kivették a méhemet, mégis 9 évig, amíg nem műtöttek meg, minden fájdalom nélkül szexeltünk.
2019. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férjem minden alkalomkor megkérdezi hogy szeretném e hogy megprobáljuk vagy sem.ha nagyon fájdalmas akkor abbahadjuk,ha kevésbé akkor kibírom míg elnem múlik.próbál óvatos lenni,de sajnos nemsokat segít.
2019. jan. 2. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:
2.és neked hogy derült ki?
2019. jan. 2. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Rögtön a szülés után mondták a nővérek, gyakorlatilag látszott a méhem a hüvelyemben. Majd a kontrollon is mondta a dokim. Aztán húztam még utána 9 évig a műtétet.
2019. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!