Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után közel fél évvel...

Császár után közel fél évvel normális, hogy szex után mindig érzékeny lesz az alhasam?

Figyelt kérdés

Nem hívnám fájdalomnak, de érzékeny olyankor. Kb. 1 napig tart minden együttlét után. A hétköznapi dolgokban egyáltalán nem korlátoz, de ha pl. megnyomom a hasam a vágás környékén, vagy ha ráfeszítek a hasizmaimra, akkor ott érzékeny ilyenkor. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha erős izomlázam lenne, csak ezt belül érzem, a méhemnél.

Másnál is előfordul ilyen egy császár után?

Egyáltalán, el kell menni ezzel orvoshoz, vagy belefér ez még abba, hogy volt egy nagy hasi műtétem?

(Ha számít, akkor én nagyon bevéreztem műtét után, ez miatt lassabban gyógyultam.)


2019. jan. 2. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Két császárom volt, második 4 éve. Sokszor még a mai napig érzem a hegem, vagy a heg körüli bőrt.
2019. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!