Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a véleménye a Kecskem...

Kinek mi a véleménye a Kecskeméti és a Szolnoki szülészetről?

Figyelt kérdés

Mindkettőröl hallottam jót és rosszat!

A szolnokiról azt mondjak szoptatás pártiak és csak ha muszáj akkor van gátmetszés!

Míg a kecskemétinél elöbb vágnak aztán nyomhat az anyuka... és annyira a szoptatast sem eröltetik!

Persze mindenkinek van negativ és pozitív élmenye, de szakember szempontból melyik a jobb?



2019. jan. 14. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szolnokon szültem, 2016 ban. Nekem volt gátmetszés, a dokimnak mondtam is ha úgy látja vágjon, gyönyörűen varrt, semmi sem látszik belőle már, csak egy halvány vonal. Igen, tényleg szoptatás pártiak, bár nekem nem nyújtottak elég segítséget benne, egyszer megmutatták és kész. Utána nem tudtam rátenni rendesen a gyereket. Féltem is, nem is mertem kérdezni, annyira alapnak vették h már tudom mert megmutatták. A fürdetésről ne is beszéljünk.... minden reggel tiszta víz voltam mire a vizit véget ért mert nekem kellett öltöztetni, mosdatni, hozzátenném felvenni alig mertem. Nekem ezek miatt egy pokol volt, bár sztem gyakorlott anyukáknak nem lenne ott gondjuk. Maga a hely jó volt.
2019. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!