Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire számítsak? Nektek hogy...

Mire számítsak? Nektek hogy volt második szülés?

Figyelt kérdés

Masodik babámat várom. Az első hamar 3 ora alatt megszületett. Mire beértünk a kórházba már ki voltam tágulva.

Mondják hogy a masodik baba gyorsabban jön.

Aki már kétszer (vagy többször szült) hogyan zajlottak a szülések? Tényleg gyorsabb volt a második?


2019. jan. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első 13 óra, a második 5,5 óra volt. Barátnőm az elsőt gyorsan, 3 óra alatt szülte meg, a másodikat kb. 20 perc alatt. Arra ébredt, hogy tolófájásai vannak, mire kiért a mentő már a férje világra segítette a babát.
2019. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elso 12 ora alatt lett meg. A masodik 16 ora alatt. Szerintem emberfuggo, pedig mind a kettonel jol kivoltam tagulva es megis nehezebben jott a masodik baba.
2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 órával volt gyorsabb a második (4 óra), őt indították, az első magzatvíz szivárgással kezdődött
2019. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első és második is 1,5 óra volt, csak a második lábtartással született. A harmadikkal éjfélkor ébredtem otthon, negyed kettőkor már kint volt.
2019. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En az elsovel 3 orat vajudtam csak.

A masodikat inditani kellett, de szinten rovid lett, igaz, hogz 3 ujjnyirol lett inditva.

A harmadik szulesem pedig majd ket napig tartott.

Vannak az eletben meglepetesek, azt hiszem erre mondjak, hogy minden terhesseg/szules/gyerek mas.

2019. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Böbe1990 ***** válasza:
Nekem az első 12öra volt,fájásokkal indult.A második 3óra,a magzatviz kezdett folyni.A harmadik babóm májusra várom.De most kicsit megijedtem amiatt amit az utolsó irt.:/
2019. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!