Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen szeretnék szülni,...

Vadrus kérdése:

Pécsen szeretnék szülni, szeptemberre várom az első babánkat. Kit ajánlotok akihez végig lehetne járni és szülni is? Nőgyógyász nőnek jobban örülnék de mindent meghallgatok. A másik van e lehetőség szülés után privát szobát kérni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr. Szegedi Sarolta vagy Dr. Schunk Erzsébet :)
2019. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr. Schunk Erzsébet jó, de nagyon tele van, legutolsó infóm, hogy már nem vállal új beteget.

Az én orvosom Dr. Várnagy Ákos volt, 100%ban meg vagyok vele elégedve, nem szószátyár, de ha kérdezel, mindent elmond, tájékoztat. Nekem problémamentes terhességem volt, nem sok gondja volt velem. Hazamenetelem napján másik helyen volt épp fogadónapja, mondták is a nővérkék, hogy ebből esti elmenés lesz, nem szoktak a dokik átszaladgálni, mégis átjött nekem aláírni a zárót, konkrétan az enyém gyorsabban megvolt mint a gyereké

2019. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!