Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik ha a fogadott...

Mi történik ha a fogadott szülésznőmnek egy másik kismamája is pont akkor szül mint én?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy teljesen egyszerre, vagy 1-2 óra eltéréssel megyünk be a kórházba és egyszerre megy minden.


Melyikünkkel fog foglalkozni? Nekem nagyon fontos, hogy ott legyen mellettem, akit felfogadok.



2019. jan. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem így nem vállal szülésznő szülést h ugyanarra a napra vagytok kiírva, de ha mégis összejön h egy napon szülnétek nem hiszem h pont ugyanabban az órában fogtok szülni. Erre elég kicsi esély van. Így majd max rohangál a két szülőszoba között!
2019. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benn egészbidő alatt

Járkál kettőtök közt

kitolás nagyon kicsi eséllyel lesz egyidőben

2019. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem fog neki problémát okozni, hiszen ott lesztek max. néhány szobányira egymástól. Neki pedig nem kell végig ott lennie egyikőtökkel sem. A szülés jó esetben főleg felügyeletet és ellátást igényel, és csak nehézségek esetén beavatkozást. A nővérek pedig úgyis segítenek.
2019. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jan. 17. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont így volt. Nem volt belőle gond, mivel nem pont egyforma temlóban haladtak a dolgok a 2 szülésnél. Én sokkal később kerültem be a kórházba, éjfél körül, a másik anyuka már este 7-kor. Végül 10 perc különbséggel születtek a babák, hajnal 5-kor. Nem nevezném rohangálásnak amita szülésznőnk tett, mindig ahhoz ment, aki ek nagyobb szüksége volt rá. Talán egyszer a végefelé hívott egy másik szülésznőt , de őszintén szólva akkor már tök mindegy volt ki van ott,
2019. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat, mi van akkor ha éjszaka szülsz és a szülésznő eleve ügyeletes.. Front van és sorra jönnek a szülő nők?


Kár ilyeneken agyalni.

2019. jan. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Melyikünkkel fog foglalkozni? Nekem nagyon fontos, hogy ott legyen mellettem, akit felfogadok"


Nyilván másnál is fontos, ha már felfogadta...de nem sajátíthatod ki, ha a körülmények nem adottak ehhez, ennyi! Max.nem fizetsz neki, vagy nem annyit,amennyit gondoltál!

2019. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is pont így volt. Ugyan azon a napon reggel indították meg mindkettőnknek a szülést. A szülésznőnk pedig a két szülőszoba között ingázott, nem éreztem hátrányát, így is foglalkozott velem. Aztán nekem jóval előbb meglett a kislányom, így utána már csak a másik kismamája maradt. Ilyen előfordulhat, mi sem egy napra voltunk kiírva, csak így jött össze.
2019. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!