Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meglepő a szülők...

Szülés után meglepő a szülők számára, hogy néz ki az újszülött, vagy a sokdimenziós ultrahangok miatt már lehet tudni, milyen lesz az arca?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy értelmetlen kérdést tettem fel, de érdekel.
2019. jan. 22. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
A korai szakaszban lévő ultrahangos képek még ufo jellegűek. A szülés előtti 4D már nagyjából mutatja a baba formáját, de igazából a szülőknek is megdöbbentő amikor először meglátják a gyereküket. Egy újszülött ritkán szokott "szép" lenni, pár óra kell amíg kisimul szülés után.
2019. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meglepetés. A babamozi se adja vissza még megközelítőleg sem a valóságot.
2019. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát UH-n azért sok minden nem látszik, többek között a haj sem, így az mindig meglepi, de a finom vonások sem látszanak így azért nem mutat 100%-os, végleges képet.

De ha abból indulunk ki, hogy még betegség esetén is sok minden nem látszik, csak akkor ha megműtik a beteget, akkor el lehet képzelni mennyire mutat reális képet az UH.

2019. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 27 hetesen voltunk 4D-n, a kisfiam a fél arcát mutatta csak,és azt is takarta. Szóval nekünk hatalmas meglepetés volt, mikor megszületett, ezért is nagyon vártam már, hajtott a kiváncsiság vajon milyen lesz. Kis hajasbaba, az első hetekben tiszta apja volt, mostmár egyre jobban hasonlít rám. (4 hónapos) Ezalatt a 4 hónap alatt is rengeteget változott. Nem akarok elfogult lenni, de nem értek egyet az egyik hozzászólóval, miután megfürdették szülés után a fiamat, már nagyon is szép volt. Sokan csodájára is jártak, azt hitték császárral szültem hogy ilyen szép az arca, pedig természetes úton. Mondjuk én mondtam is apukának előre (ő végig bent volt a szülésnél) hogy ne ijedjen majd meg mert tuti pár hétig nem lesz szép a gyerek. Na de tévedtem, komolyan :D A kérdésre válaszolva, nagyon sokat fejlődnek, ha 38 hetesen csinálnál 4D-t, ami jól sikerül, akkor is hatalmas meglepetés lenne a szülés utáni valóság :)
2019. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a legnagyobb meglepi a második gyerekkel, hogy pont ugyan úgy nézett ki, mint a tesója. Voltunk mi is 4D-n, de ott nem láttunk hasonlóságot, viszont mikor odaadták szülés után, kiköpött mása volt a bátyjának. Ahogy nő, már változik, de picinek teljesen egyformák voltak.
2019. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, köszi, hogy válaszoltatok! :)
2019. jan. 22. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sosem sikerült 4D-s képet kapni róla, mert mindig elfordult, takarta magát.


Egyébként a kislányom már az első perctől csodaszép volt. Nem elfogultságból, mindenki ezt mondja, a szakemberek is, hogy nem volt se ráncos, se lila stb. Nekünk meg persze, hogy a legcsodálatosabb :)

2019. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamit leszűrhetsz belőle, de azért más volt ultrahangon. Nekem kicsit olyan, mint amikor torzít a kamera, mert túl közelről szelfiztél :), plusz ugye picit szemcsés, barna-fehér és nem látod a pl. szemöldökét, haját se nagyon. Google-ben találsz ilyen képeket egyébként.
2019. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnak az Uh-n az orra és a szája látszott jól, egy az egyben olyan volt, mint az apjáé. Születése után a szülésznő azt mondta, tudná, melyik toporgó palinak kell a kezébe nyomni, annyira hasonlìt az apjára. 4 hónapos kora körül kezdett rám is hasonlìtani, a szeme és a szemöldök vonala az enyém.
2019. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!