Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orvosi egyeteme utolsó évében,...

Orvosi egyeteme utolsó évében, vagy még rezidensképzés előtt egy baba bevállalható?

Figyelt kérdés
Anyagi háttér meglenne, leendő apuka már x éve dolgozik. Megoldható lenne? Volt valaki ilyen helyzetben, hogy baba után csinálta a szakképzést?

2019. jan. 23. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp a diploma után, a sógornőm a rezidens képzés előtt szült, két éves a bölcsödébe ment a kicsi, vagy mire újra terhes lett már megvolt a szakvizsga.
2019. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked belefér, miért ne?
2019. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem diplomázás után szüld meg. Úgy simán vállalható. Viszont újszülöttel vizsgára készülni az egy rémálom lehet.

Plusz ugye ember tervez, isten végez, simán lehet, hogy hónapokig nem esel teherbe. Így lerövidül a várakozási idő is.


Volt családorvos barátnőm, akinek mire rezidens lett a 2 gyereke volt :)

2019. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Orvos létedre egy ilyen kérdést itt feltenni..
2019. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok orvos, a kérdéssel kapcsolatban pedig nem tudom mi kivetnivaló van. :)

Tapasztalatra voltam kiváncsi, hátha van itt valaki, aki így vállalt babát.

2019. jan. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!