Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyérrel szülni?

Aranyérrel szülni?

Figyelt kérdés
Belegondoltam egy kicsit a gyermek vállalásba. Nos nekem nagyon durva aranyerem szokott lenni.. vérzik, nagyon nagy szokott lenni. 16 éves korom óta van.. ha ott fogok tartani szerintetek ne kockáztassak és inkább szüljem meg császárral hogy ne rontsak a helyzeten?vagy nyugodtan vàllaljam be a természetest? Vagy elötte vállaljak be egy aranyér műtétet? A dokim azt mondta hogy addig örüljek amég nem kell műteni.. de sokat olvasgattam is róla hogy hiàba muttetik meg egy idő után ujra kijön.. :/

2019. jan. 26. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

AZ aranyérnek NEM a szülés, hanem a terhesség árt.

A másik meg, hogy az aranyér "gyógyítása" nem mütéttel történik, hanem megfelelö életmóddal.

2019. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Az életmodomon ne muljon . Sportolo vagyok és igenis oda figyelek az étkezésemre. Ezt az aranyeret sajnos örököltem.. :S
2019. jan. 26. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet teljes mértékben az első hozzászólóval. Sose volt aranyerem, terhesség alatt sem. Nehéz szülésem volt, az orvosom nyomta kifele a gyereket belőlem, könyökölt a hasamba stb. Na ettől viszont lett.
2019. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

"az orvosom nyomta kifele a gyereket belőlem, könyökölt a hasamba"


Az ilyen nem orvos, hanem vadállat!

2019. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Belőlem is kitolta a doki a gyereket, de én hálás voltam érte! Már nagyon fáradt voltam, kiengedtem a levegőt, nem nyomtam tovább. Gondoltam, majd a következő fájásnál...

De már kint volt a feje, és nem akarta úgy hagyni, kicsit megtolta. Ezzel sokat segített. Jobb, mintha fogóval vagy vákuummal szedik ki.

Az aranyeremet is visszarakta, ami egész terhességem alatt kint volt. Utána bent maradt végleg, mert megszűnt az alhasi nyomás.

2019. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, terhesség alatt is ki fog jönni, ha hajlamos vagy rá. Én is örököltem a hajlamon, és életmód ide vagy oda 18 éves korom óta kijön időről időre.

Most 16 hetes kismama vagyok és most jött ki először. Mondjuk én csodálkoztam is, mert azt hittem, már előbb meglátogat :D De most olyan durva volt, hogy be is lázasodtam tőle. Dokim azt mondta, hogy attól még nyugodtan szülhetek természetes úton, és oda fog figyelni erre is. Azt tanácsolta, hogy ne állva vajúdjak majd, hanem fekve vagy kádban, mert az kíméletesebb lesz ebből a szempontból.

2019. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
4eve szültem, azóta kint van. Nem fáj, de kint van. Előtte nekem is többször volt olyan leulni sem tudok típusú. 3oras kitolasi szak volt, gátvédelemmel. Na okeh a vágást megúsztam, de két hétig ülni nem bírtam az aranyeremtol. Első pár napban konkrétan menni sem. Most újra kismama vagyok, én tervezek elmenni egy Kriston felé intim tornára.
2019. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is ezen aggódtam, szintén tizenéves korom óta küzdök aranyérrel. Az első terhességemnél is gyakran előjött, de a szülés teljesen kicsinálta... Azután lett a legszörnyűbb és sajnos tartósan, évekig kihatott. Proktologian azt mondták addig fölösleges műteni amíg tervezek még szülni, de mivel most várandós vagyok, megyek megnézetem meg rákérdezek mennyire ajánlott így a természetes szülés. (Bár én így is inkább természetesen szeretnék)
2019. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Elnézést, de tényleg ennyire igénytelenek tudnak lenni emberek?!

Gondolok arra, akinek 4 éve kint van és nem ment el orvoshoz?! Nem is normális dolog ez. Szültél már gyereket, sok újat nem tudsz magadból mutatni már orvosnak.

Anyaként is ezt adod tovább? Hogy a szégyenérzet erősebb, mint az egészség?!

2020. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!