Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy így kezdôdik a...

Lehet, hogy így kezdôdik a vajúdás?

Figyelt kérdés

Ma kb. 3x éreztem menstruációs fájdalomhoz hasonlót, de nem is hívnám fájdalomnak, annyira enyhe volt. Csak néhány másodpercig tartott. Kezdôdött valakinek így a vajúdás?


38+5 hkm


2019. jan. 28. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem így kezdődött a 38. héten. Először éjszaka éreztem, reggelig kitartott. Aztán egésznap semmi. Majd este 10 órakor elfolyt a magzatvíz. 3 hónapja szültem.
2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább jóslófájásnak tűnik.
2019. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hetekben szinte mindennap volt ilyen, viszont a vajúdás is így kezdődött, nem is hittem szülésnek eleinte. Eléggé elhúzódott, volt fél nap, mire beindult rendesen. Csak már az elején is erősödött zuhanyra.
2019. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vajúdás nekem olyan volt mensi görcshöz képest, hogy elindült lentről az erős görcs és végig simított az egész pocakomon annak a csúcsáig és közben végig bekeményedett. Ilyen fokozatosan épült fel, aztán pók park elmúlt.
2019. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha jóslók, akkor is nagyon ritkán érzem. Mondjuk van még idô. Köszönöm a válaszokat 🙂
2019. jan. 29. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egésznap hasonlót éreztem. Nem erősödtek nem sűrűsödtek a fajások. Aztán estére hirtelen nagyon erős lett meg sűrű bementunk a kórhazba és egy óra múlva meg is született a lányunk.

Kérdezték mért olyan kesőn mentünk be, mondtam hogy azt hittem napkozbe, hogy jósló fajások.

2019. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!