Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok én annyira szomorú...

Lányok én annyira szomorú vagyok. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. A második gyermekem született. Az elsőnél csendben vajudtam, a masodiknál nem. Az anyósom a korházban dolgozik es kikaptam tole hogy kiabaltam. Szerinte égő és szégyen ha egy nő ilyet csinál. Nagyon rosszul esett hogy az ő szavaival élve szégyent hoztam a csaladjára :(. Ez valóban ilyen ciki és szégyenletes dolog?
2019. jan. 29. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem az, én is kiabáltam, mikor már elviselhetetlenül fájt.


Sokan kapnak érzéstelenítőt, ezért terjedt el ez a szülj csendben dolog.. Na meg azok a hatalmas kamus filmek a kamu szüléseikkel..

2019. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Inkább anyósod szégyellné magát, nem hogy az unokájának örülne inkább megleseríti a gyermekágyas időszakot... Mindenki úgy szül ahogy az jól esik, ha kiabálva akkor kiabálva. Én ugyan nem kiabáltam de nem tűrtem volna hogy bárki megmondja hogyan is kéne ezt csinálni.
2019. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Anyósod inkább foglalkozhatna a saját dolgával.
2019. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyél elkeseredve. Pontosan így viseltem en is... Sirtam, h legyen már vege. Szégyen, vagy sem, borzasztóan nehezen viseltem a második szülésem. Tényleg jobban fájt.

Nem ciki, nyugi. Csak anyosod biztos elfelejtette, mennyire fáj.

2019. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő elvileg csak szuszogott. Minden nőnek úgy kellene. Most m3g van sértődve mert elmondtam neki hogy merre hány méter. Fel kellett eszmélnem a sokkból :)
2019. jan. 29. 11:27
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Anyósod is ott volt vagy honnan tudta? Mások mesélték neki? Azokról is megvan a véleményem, akik ezen csámcsognak. Örüljenek hogy egészségben megszületett a baba...ezt a hülyeséget...

( én négyből 2 gyerekemnél nem voltam csendben szuszogó nőies se...egyiknél konkrétan a francba elküldtem a dokit meg a férjemet is akik a fejem mellett humorkodtak a kitolási szak legrosszabb részében :D )

Két szülésemnél sikerült "csak" sóhajtozni, szuszogni de azért mert azok könnyű szülések voltak!!

2019. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, ha ekkora szégyen vagyok, akkor nem kell, hogy a családja részének tekintsen.

A soha viszont nem látásra.


Tutira többet nem lennék hajlandó vele találkozni. Se szülinapon, se karácsonykor.

A férjem vihetné a gyereket, de hogy velem a büdös életben nem találkozna, az tuti.

2019. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6: kórházban dolgozik


Szerintem semmi baj nincsen azzal, ha valaki kiabál szülés közben.

Anyósod örüljön inkább, hogy megérkezett az unoka. Én biztosan elküldtem volna a francba

2019. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok. Oké, de az hogy kórházban dolgozik, miért tenné egyértelművé hogy konkrétan ott is volt, lehet más osztályon van, nem volt szó róla hogy szülésznő lenne , vagy orvos.

Erre írtam hogy a szülésznők vajon szaladtak pletyizni neki hogy képzeld a menyed kiabált? :O

Lepontozhatsz megint, de ez tök gáz szerintem....A másik kínján szórakozni

2019. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9# nekem is ez fordult meg a fejemben, hogy honnan tudta meg.

Amúgy meg szomorú hogy ez a legnagyobb gondja.

Kérdező, én meg megmondanám neki hogy ő meg a te családodra hoz szégyent ezzel a retro felfogásával.

2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!