Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajmosást császáros sebbel...

Hajmosást császáros sebbel hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés. Van ereje az embernek hajat mosni műtét után, vagy hagyni a fenébe az egészet, majd pár nap múlva meg lesz mosva. Gondolom az a legkisebb baja az embernek ilyenkor, de mégis érdekel, mert ha 2. nap után nem mosom meg, iszonyatosan viszket a fejbőröm.
2019. jan. 29. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
állva a zuhany alatt
2019. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én a csap alatt mostam. Sajna jobb ötletem nem volt és nem kellett annyira előre hajolnom,így nem fáj a seb sem.
2019. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ha leülsz egy székre a kád mellé, úgy sem kell nagyon előre hajolnod és tartanod magad, úgy is meg tudod mosni.
2019. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én a kórházban simán megmostam. A zuhanytálca szélén álltam, h ne folyjon rám a víz, behajoltam és ennyi. De ha nagyon nem megy, még mindig ott a szárazsampon.
2019. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ciki ha nem a férjem mosta meg a hajam én meg ültem a zuhanynál.
2019. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont úgy lett sürgősségi császárom hogy érett már a hajmosás, persze nem tudtam hogy aznap lesz császárom.

Kórházba nem akartam megmosni, megszárítani,örültem hogy élek, így hazaértem első dolgom volt este.

Állva lezuhanyoztam, férjem végig bent volt velem asszisztálni, annyira felüdülés volt, mintha kicseréltek volna.

2019. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Én a 2. nap után mostam meg a hajam zuhanyzás közben, aztán kértem új/száraz kötést a sebre. Előtte persze megkérdeztem a dokitól, hogy szabad-e zuhanyozni vagy inkább csak a mosakodás ajánlott... amúgy semmi gond nem volt, azon kívül hogy marhára húzódott a seb hetekig minden mozdulatnál.
2019. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél a patikában kénes sampont, pár mosás alatt megoldja a problémádat! Egyébként meg lehet oldani, akár a párod is segíthet.
2019. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam hogy vagy 2 napja húztam a hajmosast (pedig sose szoktam, naná hogy pont most...) és sürgős császár lett a vége. 2 nappal később hajat mostam a kórházban. Úgy ahogy azt hiszem a 4-es Válaszoló írta. A tálca szélén állva enyhén bedőlve.

Direkt még a nadrágot se vettem le, és magamra kötöttem egy törülközőt hogy az legyen elsősorban vizes.


Amúgy nekem a szülésznőm ajánlotta a vízhatlan kötést, amit rá lehet tenni az eredetire és az lesz vizes. Fürdés után meg le kell szedni és az eredeti nem lesz vizes. Vettem ugyan de végül nem bíztam benne, nem használtam.

2019. jan. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap zuhanyoztam császár után, igaz nem áztattam magam. Fürdés előtt tapasszal leragasztottam a sebet, utána levettem és hagytam, hogy megszáradjon a seb. Szóval én hajat is mostam simán.
2019. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!