Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha eddig mindegyik szülésem a...

Ha eddig mindegyik szülésem a háromból előbb indult (7/10/4 nappal), akkor vajon a negyedik is valamivel hamarabb indul majd?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltètlenül, de nagy valószínűsèggel.
2019. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha feldobok egy pénzérmét, és az 3* is fej lesz, akkor a 4. Esetében is nagyobb valószínűséggel lesz fej?

Nem, de az ember ezt feltételezi.

Szerencsejátékok nyerő szériája is ezt a hatast játsza ki.


De lehet hogy a tested több/kevesebb idő alatt tudja megteremteni a magzatnak a szükséges tényezőket, de a te esetedben nem hiszem hogy ez játszik közbe, arról valószínű beszéltél volna.

2019. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van összefüggés, én pl. "túlhordós" vagyok, mind a három babámat túlhordtam. 9 nappal, 3 nappal, és 4 nappal.
2019. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat elküdte előbb, szóval barátnőmnek pedig 36.hétre burokrepedéssel jött az első, ugyanúgy 36.hétre burokrepedéssel a második, most várják a harmadikat majd megírom mi lett :D :D de tuti megint így jár
2019. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt terminus után 6 nappal szültem, mondta is a védőnő mikor a másodikat vártam, hogy várható, hogy vele is "végig viszem". Volt egy megérzésem, hogy ő hamarabb fog jönni, ehhez képest 40+2 hetesen született.
2019. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet sajnos megmondani. Nagylányunkat 40+6-ra szültem rásegítéssel, mert nem akart kibújni, kisfiúnk pedig 34 hetesen úgy döntött kibújik. Ember tervez...
2019. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen negyedik is elöbb indul sok sok nappal
2019. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!