Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevállalnátok ezt?

Ti bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy abba a kórházba mentek szülni ahol születtetek és ugyanarra a szülőszobára. (mondjuk ezt nem biztos, hogy tudja az ember). Ráadásként a szülinapotokra esne mondjuk a szülés dátuma. Még ráadásként annál az orvosnál, akinél anyukátok szült titeket. Na mit szólnátok egy ilyenhez? Ti mennyit vállalnátok be ezek közül? És ha mind összejönne ezek közül, mit szólnátok?
2019. febr. 1. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme a kérdésnek?
2019. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egy része a szerencsén múlik, nem azon, hogy az ember lánya vállalja-e. Ha jó a kórház és megbízható az orvos, akkor természetesen szülnék náluk. Ha valamelyik nem szimpatikus, akkor nem választanám csak azért, mert érdekesen hangzik.
2019. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az értelme? Én a lányom szültem azon a szülőszobában,ahol én születtem. Doki is ugyanaz volt véletlenül. Szerinted? Csak a lányom érdekelt semmi más. Ja és a doktor időközben majd 70éves lett. Nem volt egy kapkodós.
2019. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az orvoson kivul a tobbi pont nem erdekel. Nekem az teljesen mindegy es meglepodnek, ha barkit zavarna a szulesben, hogy ott szup es azon a datumon, ahol, amikor o is szuletett.

Az orvossal csak annyi a gondom, hogy nem vagyok mar epp 20 eves, vagyis majdnem a duplaja. Szoval an engem vilagra segito orvos minimum 70 eves, en pedig nem rajongok az idos orvosokert. Rutinjuk az van, de a legtobb nem valami naprakesz.

2019. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjunk tizenéves vagy!

Egy tinihez illő kérdés. Felnőtt nőt nem izgat az ilyesmi.

Egyébként ott szültem, ahol születtem. Hónap stimmelt, orvos már nyugdíjas.

2019. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele gondom, kivéve, hogy nem szülnék annál a dokinál, nem sok bizalmam van az öreg dokikban, általában vaskalaposak, nyolcezer éves, értelmetlen és sokszor kártékony protokollokat erőltetnek, mert ők "így szokták". 50-nél idősebb dokihoz nem megyek, egyszerűen a 90 százalékuk nem halad a korral.
2019. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bevállalni?? Ezek a szerencsén múlnak nagyrészt!

Mit szólnék, ha mind összejönne?? Semmit, mert nem ez érdekelne, hanem az, hogy mindenki jól van!

2019. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ugyanott szültem ahol születtem. Még a hely is ugyanaz volt ( 5 os szuloagy) az orvos nem, de lehetett volna az is.

Bevallaltam hiszen nem megyek több száz kmre lévő kórházba, mert mondjuk nem akarok ott szülni. De miért ne szülhetne vki ott és akkor? Én fiam a szülinapomra volt kiirva de 7 napot rahuztunk.

A lányom is a szülinapomra volt kiirva, 2 nappal előbb született.

Még örülök is neki hogy nem ugyanakkor van a szülinapunk.

2019. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen idióta kérdés?
2019. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanott fogok szülni, ahol én is születtem, majdnem a szülinapomon, bár a doki azóta nyugdíjba ment. Sok múlik az orvoson és a hozzáállásán, de ha minden simán és rendben menne, tuti nevetve mesélném a szitut, amit itt felvázoltál.
2019. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!