Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári szülészet aki...

Székesfehérvári szülészet aki mostanában szült ott?

Figyelt kérdés
Van olyan aki mostanában szült Székesfehérvári kórházban? Érdeklődnék mit kell vinni a babának illetve magamnak? Milyenek a körülmények a nővérek, minden amit érdemes tudni. Márciusiba megyünk első baba 🙂
2019. febr. 1. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Márciusban szültem. Babák kapnak kórházi kisruhát, meg a kis tologatós ágyban van egy kórházi takaró. Ezen kívül mindent Neked kell vinni, pelenka, popsitörlő, krém, köldökhöz spray, kissapka, textilpelus, kesztyű, törölköző, saját kistakaró. Ha gondolod vihetsz cumit, simán adhatsz neki, nem szólnak érte.

Magadnak mindent kell vinni, nincs se wc papír se semmi, betétet se adnak, hálóing is saját.

A körülmények szerintem jók, nekem nem volt semmivel problémám, a nővérek kedvesek, nekem mindig segítettek, van a kórházban egy aranyos szoptatási tanácsadó is, legalábbis tavaly még volt.

4 ágyas szobában ketten voltunk. Szerencsére még tartott a látogatási tilalom, így nyugi volt teljesen.

2019. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Siófokra vidd!! Főleg ha első baba!
2019. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én november végén szültem. Ahogy előttem írták, mindent kell vinni. A babának pelenkát, törlőkendőt, köldökcsonk ellátáshoz Octeniseptet, ruhapelenkát.Ruhát adnak a babára, de vihetsz sajátot is. Magadnak meg mindent vinni kell. Minden szobához van fürdő-wc, a tisztaság hagy kivánni valót, de 2 napot ki lehet bírni. A nővérek többnyire kedvesek, én egy bunkóba futottam bele, egy kiégett 50-es,akinek derogált a munka, és minden idegesítette. A kisfiam nyugodt baba volt, egyszer sïrt csak, de az pont az ő műszakjában volt. Berongyolt a szobánkba, és pörölni kezdett velem, hogy a maga gyereke állandóan sír. Annyira meglepődtem, hogy szólni nem tudtam. Előkapatta velem a mellemet, mert biztos volt benne, hogy nincs tejem, azért üvölt a gyerek.Én bizonygattam neki, hogy tuti van tejem. Megnyomta, és szembe spriccelte magát a tejemmel. Majd egy szót sem szólt, és kiment.

Amúgy a szívesen segítenek mindenben, de kevesen vannak, ezért nem tudnak mindig ugrani egyből. Van védőnő, aki körbe fog menni, és elmagyarázza a fontos dolgokat. Ha kérdése, kérése van valakinek, szívesen segít.

2019. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!