Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 3 héttel...

Császármetszés után 3 héttel még mindig szorulásom van. Van összefüggés a 2 között? És a hasfájás meddig normális? Nyilalások, és mintha a belső varrat fájna.

Figyelt kérdés
Szóval császár után 1héttel nagynehezen lett székletem,3napig volt is rendesen,azóta 1-szer sikerült beöntéssel,de most megint nincs 5-6napja. Párom szerint orvoshoz kellene mennem,de én nem szeretnék.
2019. febr. 3. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A fájdalom normális, nekem is néha szúr még belül, ma egy hónapos a fiam. A szorulás is sajnos, előző császárom után nekem hónapokig! volt. Laevolac szirupot szedheted szoptatás mellett is, nekem az segített a problémán, reggelihez vettem be mindig.
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Coffelia ***** válasza:
60%
Szerintem ez nem konkrétan a császármetszéssel függ össze, hanem a terhességgel. Össze-vissza préseli a baba a beleket, nem emésztünk szerintem normálisan egy idő után. Én hüvelyi úton szültem, de előtte és utána is olyan iszonyú szorulásom volt, hogy többször is megrepedt a végbelem, plusz az aranyerem is kijött és az is vérzett. 2-3 hónapba telt, mire normális állagúvá vált a székletem, abba kellett hagynom a vastablettát és inkább Krauterblutot ittam vagy szédelegtem, mert már rikoltozva sírtam a fájdalomtól a klotyón. És ittam a laevolacot és kentem a hátsómat mindennel, amit találtam. Időbe telt...
2019. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Én is a laevolac szirupot ajánlom. Nekem is időbe telt,mire rendeződött. Plusz igyál sok folyadékot.

Amúgy én már 16 hónapja szültem császárral,de nekem azóta folyton levegős a hasam. Azelőtt ilyen gondom nem volt

2019. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
A fájdalom normális. A belső varratoknak több idő kell.
2019. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!