Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elfolyt “magzatvíz”?!

Elfolyt “magzatvíz”?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hatha valaki jart hasonlóan mint en. Tegnap este bekerültünk a kórhazba 38+1 hetesen. Azt hittem hogy elfolyt a magzatviz, korhazba vizsgalatok soran kiderult hogy az nem a magzatviz. A babaval minden rendben van, de bent tartanak. A kerdesemet hogy akkor megis mi lehetett az a kozel 1 liter folyadek ami tavozott belolem nem tudjak megvalaszolni. Annyit kapok jogy vagy pisi vagy viz. De mèg is milyen viz? 5 orvos vizsgalt meg, es ebbol 4 azt mondta minden rendben az 5. Mondta hogy ő szeretne bent tartani. Esetleg jart valaki hasonlokeppen aki kapott valaszt is hogy megis mi lehetett ez? Nagyon izgulok es felek hogy valami torténik es nem veszik eszre idoben.... 😰😰😰


2019. febr. 4. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
1l??? Akkor az víz volt! Biztos nem látják, hol repedt a burok.
2019. febr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Jobb ha benn vagy. A vegen nekem azert parszor sikerult ugy bepisilni, hogy eszre sem vettem. Mondjuk, nem egy litert. Viszont ha repedt a burok akkor az gondolom szivárog, (nekem legalabbis szivargott onnantol) tehat most is folyik?
2019. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A magzatviz ujratermelodik. En is arra tippelek, hogy fentebb repedhetett meg a burok. Pihenni tudsz? A korhaz milyen messze van toletek? Hanyszor, es mit vizsgalnak rajtad napkozben? Ha egyszer van rutin csekkolas, es nincs messze, en sajat felelossegre hazamennek, es inkabb bejarnek kontrollra, mert otthon sokkal konnyebb pihenni, ami a vajudast nagyban tudja segiteni. Meg ugyis nagyon ki lehet faradni, ha kipihenten kezded, de ha eleve faradtan...
2019. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszonom a válaszokat nagyon kedvesek vagytok! 😊

Ilyen 20 perces fàjásaim vannak mar, amik rendszeresek. Azota sem kaptam valaszt hogx mi volt az, de ugy gondolom hogy a magzatviz lehetett.

2019. febr. 4. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzert azota?:)
2019. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megszületett a kislányom, egeszséges! Hala istennek 😊😊

De felhaborito ami itt folyik. Szinte még eén voltam a hibas mert ők nem tudtak hogy mi bajom/bajunk. Le kezelően viselkednek az emberrel, de a zsebküket előszeretettel tartjak....

2019. febr. 7. 04:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik korhaz? Minden oke volt? Vagy mi volt a gond?
2019. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok neked!
2019. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!