Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájás/görcs érzése?

Fájás/görcs érzése?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lassan itt a szülés ideje, és szeretném tudni,vagy sejteni, milyen érzés,aminél indulni kell,vagy amit "biztos tudni fogok".

Konrétan a GÖRCS az lesz,mint mondjuk a lábgörcs,mikor összerándul és csak fáj? Vagy éppen menstruációs görcs, ami nekem mondjuk olyasmi volt mindig,mint egy enyhe gyomorrontás,ami után menni kell a wcre.. :D

Tudom,mindenkinek más, van,akinek nem fájdalom a fájdalom,van aki már a kevéstől kidől,de inkább maga az érzés milyensége érdekel. :)



2019. febr. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont a milyensége más.

Ha elfolyik a víz ugye egyértelmű.

Ha a fájdalom amit érzel viszonylag rendszeres, na az az😊

2019. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mindkétszer inkább a derekam fájt, ill. a fájdalom körbeöleli a hasat. Rendazeresen jön, és egyre hosszabbak és erősebbek. Soha nem volt menstruációs görcsöm, így elképzelni sem tudtam milyen lesz, de mikor beindult már tudtam, hogy ez az. Igaz az elsővel a szülés a víz elfolyásával kezdődött fájások nélkül. Mondták a kórházban, hogy majd jönnek, legyek türelmes. Szóval vártam, de azt sem tudtam, hogy mit. Majd egyszer tényleg beindultak, olyat éreztem, mint amit addig életemben soha, elkeztem mérni. Az volt. A másodiknál már tudtam, hogy mire számítsak.
2019. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, napok óta érzek ezt azt. De nem úgy,mint mikor megjön, hanem derékból mintha rámtennének egy övet, és szorít,majd elenged.

Gyanítom ez lesz az,amikor itt az idő,de mindenki mást mond,és félek.

2019. febr. 4. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mensikor a görcs mindig is hasmenést okozott. Mikor beindult a vajúdás az is ugyanolyan volt. Előtte a jóslók nekem inkább csak keményedések voltak.
2019. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
A fajasok mensi szeru gorcsokkel indultak, onnan meg legalabb 12 ora volt mire megszuletett a lanyom. A vegen a fajdalmat olyan vesegorcs szerunek irnam le. A gyengetol haladsz az erosebb fele. Nekem viz folyass indult az egesz, onnantol szamitva pedig 23 ora volt. Raersz akkor indulni amikor rendszerezodnek a fajasok. Bar ez se torvenyszeru, nalam rendszertelenek voltak vegig.
2019. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!