Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás során fájdalmas volt...

Vajúdás során fájdalmas volt a méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Az csak folnyulnak ujjal es ellenorzik mennyire vagy nyitott. Ez a legkellemesebb elmeny az egesz vajudas alatt 😀
2019. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Klinikán szültem egy súlyos terhességi szövődménnyel, minden arra járó orvos megvizsgált (szülőszoba vezető, klinika igazgató professzor, saját orvosom és egy rezidens). Volt, aki durván, volt, aki finomabban vizsgált, de mindig fájás közben, hiszen a lényeg pont az, hogy kiderüljön, hatékony-e a fájás, vagyis nyílik-e tőle a méhszáj. Így mindegyik fájdalmas volt valamennyire, sajnos.
2019. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Én vajudas közben egy teljesen másvilágban éreztem magam, szerintem azt se vettem volna észre, ha eltörik a lábam...
2019. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de attól függ amúgy ki csinálja, azt hittem ez mindenképp fáj. Minden bajom volt amúgy is, így még rosszabbul esett hogy durván végezték.

Aztán az utolsó terhességemnel sikerült egy nagyon jó dokit kifognom és nahát, lehet ezt kevésbé durván is csinálni, úgy hogy ne akarjak leugrani a vizsgáló asztalról rögtön.

Már szinte sajnálom hogy nem szulok többet mert tuti öt választanám. (az egész hozzaallasa nagyon oké volt amúgy is)

2019. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, az volt. Főleg, mikor épp fájás jött és úgy csinálták.
2019. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem is tűnt fel
2019. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem meg az volt a legrosszabb az egész szülés alatt! Szerencsére csal 4x nézte a szülésznő mert gyorsan tágultam. Mire a fogadott orbidom beért már jött a kitolás. Egyszer ő is nézte de sokkal ügyesebben, az nem fajt úgy.
2019. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orbidom orvosom akart lenni
2019. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Így eszembe jutott, mikor a legkisebbet szültem. Indított volt, nehezen akartam tágulni

Nézegették többször felváltva a méhszájam.

Aztán arra emlékszem, mikor jött a szülésznő, hogy megnézi. Ott volt a dokim, ő is megnézi. Közben jött az osztályvezető főorvos, ha már itt van, megnézi ő is...

Akkor a párom halkan megjegyezte, hogy "Még valaki esetleg?"... Ezt persze csak én hallottam, és bár azt hittem, ott halok meg, akkor nem tudtam, sírjak, vagy röhögjek, de utólag visszagondolva vicces. (Bár akkor annyira nem volt az 😂)

2019. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem fàjt
2019. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!