Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki meddig húzta 2,5cm-es...

Ki meddig húzta 2,5cm-es méhszájjal?

Figyelt kérdés
Ugye elvileg 4-5cm-nek kellene lennie! Mostanra lerövidült 2,54-re! Még jó lenne ha jó pàr hétig kihuzná odabent a lakó mert csak 33hetes! Mennyi esély van rá hogy legalább 4hetet kibír bent?
2019. febr. 6. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen már csak 15 mm volt. Volt egy méhnyakzáró műtétem, azzal sikerült 24 mm-re feltornázni. Azzal, és állandó fekvéssel a 38. hétig húztuk ki.
2019. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen időben kezdett rövidülni, és nyilni a mehszajam. Sokat kellett pihennem, de a nagy mellett nehezen ment. Mégis kiírt előtt két nappal, 2 ujjnyira nyitva elsimult méhszajjal mentem be szivárgással.
2019. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor van esélyem! Itt nem veszik ennyire véresen komolyan(Németország) doki szerint csak pihenjek sokat, ne emeljek nehezet és ne legyünk együtt! Szóval talán nem olyan vészes a helyzetem...köszi nektek
2019. febr. 7. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Centibe nem tudom, 30 hetesen volt bő 2 ujjnyi, 35 hetesen már 3-a vizsgálat utáni napon megszültem. Szerencsére 10/10 apgarral, minden gond nélkül :)
2019. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!