Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Ha kezdődik a szülès/vajúdás akkor egy fàjàs/görcs mennyi ideig tart?

Reggel 5 óra óta görcsölget a hasam, enyhe mensi szerű görcs , de nem szabályos időközönként jönnek és nem csak egy percig tart ,némelyik görcs 3-4 perc is( de enyhén)..ez lehet a szülés kezdete?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, görcs, vajúdás

febr. 8. 06:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem anno ejjel 3-kor kezdodott es rendszertelenul, de jottek, reggel 7-ig olyan 7-15 percenkènt. Aztàn elmùltak egy órára, majd ùjraindultak de ott mar szabalyozan 9-7-5 percenkent, kb mikor a szuloszobara felvettek akkor voltam 5 perceseknel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 8. 09:02 Privát üzenet
Nekem az elején fel percig tartott, a végén 1-1.5 perc volt. 3-4 percet ki se bírtam volna..

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 8. 09:09 Privát üzenet
Ez még csak jósló. Én is így vagyok hétfő óta. Görcsölget-görcsölget, de semmi rendszer. Van, hogy csak pár mp, de van hogy több percig egyhuzamba.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 8. 10:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is igy van utolsó:) most van szünet egy óràja semmi. Te hanyadik hetben vagy?:)

# 4/8Időpont febr. 8. 10:25 Privát üzenet

Ma léptem a 38.ba.

Nagyon szenvedek már így a végén, várom hogy túl legyek rajta.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 8. 11:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megértem , kitartást én holnap lépek be a 38.ba de en is nagyon varom mar hogy itt legyen :)

# 6/8Időpont febr. 8. 12:46 Privát üzenet
Valoszinu joslok. De csak egy pl. nekem szules vegeig rendszertelen fajasaim voltak. Valoszinu ha arra vartam volna h rendszeresek legyenek, otthon szulok meg.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 8. 14:21 Privát üzenet
Nekem este 11kor kezdődtek 10 percenként de nem volt hosszú és nem is volt annyira fájdalmas. 2 óra múlva 5 percesek lettek és egyre fájdalmasabb voltak a görcsök. Hajnal 3 kor bementünk a kórházba, de akkor még mindig 5 percesek voltak. Aztán reggel 6ra behívták az orvost, burkot repesztett és oxitocint kaptam. De onnantól kezdve még 3 órát vajúdtam. Amikor mondták hogy na most elkezdhetek nyomni, onnantól kezdve nagyon gyorsan ment minden, úgy éreztem hogy nem is fáj már annyira, kivéve a gátmetszést, mert az iszonyatosan fájt nekem. Aztán reggel negyed 10re meglett a kislányom. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 12. 14:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fájás/görcs érzése?
Akinek régen a menstruációs görcsökbe nem tartozott alhasfájdalom, hanem helyette derék-, hátfájdalom: annak a szülés előtti jelek közé se fog?
A vajúdás olyan érzés, mint a legfájdalmasabb menstruációs görcs?
A harmadik szülés tényleg jobban fáj, mint a második?
S. O. S Mit tegyek?
Ez már lehet a vajúdás kezdete?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!