Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kezdődik a szülès/vajúdás...

Ha kezdődik a szülès/vajúdás akkor egy fàjàs/görcs mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Reggel 5 óra óta görcsölget a hasam, enyhe mensi szerű görcs , de nem szabályos időközönként jönnek és nem csak egy percig tart ,némelyik görcs 3-4 perc is( de enyhén)..ez lehet a szülés kezdete?

2019. febr. 8. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno ejjel 3-kor kezdodott es rendszertelenul, de jottek, reggel 7-ig olyan 7-15 percenkènt. Aztàn elmùltak egy órára, majd ùjraindultak de ott mar szabalyozan 9-7-5 percenkent, kb mikor a szuloszobara felvettek akkor voltam 5 perceseknel.
2019. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az elején fel percig tartott, a végén 1-1.5 perc volt. 3-4 percet ki se bírtam volna..
2019. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez még csak jósló. Én is így vagyok hétfő óta. Görcsölget-görcsölget, de semmi rendszer. Van, hogy csak pár mp, de van hogy több percig egyhuzamba.
2019. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is igy van utolsó:) most van szünet egy óràja semmi. Te hanyadik hetben vagy?:)
2019. febr. 8. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma léptem a 38.ba.

Nagyon szenvedek már így a végén, várom hogy túl legyek rajta.

2019. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megértem , kitartást én holnap lépek be a 38.ba de en is nagyon varom mar hogy itt legyen :)
2019. febr. 8. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu joslok. De csak egy pl. nekem szules vegeig rendszertelen fajasaim voltak. Valoszinu ha arra vartam volna h rendszeresek legyenek, otthon szulok meg.
2019. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem este 11kor kezdődtek 10 percenként de nem volt hosszú és nem is volt annyira fájdalmas. 2 óra múlva 5 percesek lettek és egyre fájdalmasabb voltak a görcsök. Hajnal 3 kor bementünk a kórházba, de akkor még mindig 5 percesek voltak. Aztán reggel 6ra behívták az orvost, burkot repesztett és oxitocint kaptam. De onnantól kezdve még 3 órát vajúdtam. Amikor mondták hogy na most elkezdhetek nyomni, onnantól kezdve nagyon gyorsan ment minden, úgy éreztem hogy nem is fáj már annyira, kivéve a gátmetszést, mert az iszonyatosan fájt nekem. Aztán reggel negyed 10re meglett a kislányom. :)
2019. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!