Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utanni 5. -ik hetben...

Szules utanni 5. -ik hetben szoptatas alatti elenk piros de pecsetelo verzes lehet menstruacio?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
3 het volt kb a "tisztulas" aztan 1hetig semmi es most megint van valami..csak a hormonok jatszanak vagy ez mar az lehet?
2019. febr. 8. 13:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első 6 hét a gyermekágyi időszak, simán lehet vérzésed, de akár már menstruációd is lehet. Nekem is már 6 héttel később megjött.. :(
2019. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hetfon megyek orvoshoz ha elmulik ha nem..max nem vizsgal meg.Mostmar nagyon kivancsi vagyok de van egy olyan erzesem hogy ez mar az..meg a szaga is olyan..pfuj de nem hianyzott.. :(
2019. febr. 8. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem is az 5. hét után jött meg először, szintén szoptatás mellett.
2019. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet menzesz is akar, de a gyermekagyi verzes is olyan volt nekem, hogy egy idore abbamaradt, aztan ujrakezdodott.


En a szaga miatt es kenyelmi okokbol is valtottam intimkehelyre, abban a vakuum miatt nem kezd el erjedni a cucc, egyaltalan nem budos, mint pl. a tamponon, es nem kell benne ulni, mint a betetnel. Es nekem eros verzes mellett szuper, hogy sokkal ritkabban kell cserelni, az eros napon 1-2x, a tobbin 8-12 orankent, szinte el is felejthetem, hogy megjott. Mivel nemis erezni, hogy bentvan, volt is, hogy emlekeztetnem kellett magam ra, hogy ki kell venni, mert meg megvan . Szoval nekem eletminosegbeli valtozas volt. Szules utan talaltam ra, csak azt hasznalom azota is. A 6 hetes kontroll utan lehet elkezdeni hasznalni. Kicsit tartottam tole, mert elso kirben turelemre intenek, meg megtanulod rendesen hasznalni, de gyakorlott tamponhasznalokent nem okozott gondot, a felhelyezes-levetel is ment. Ezeket csak azert irtam le, mert irod, hogy mennyire nem orulsz neki, hogy megjott.

2019. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2019. febr. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!