Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvos, hogy...

Ha nincs fogadott orvos, hogy illik pénzt adni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy kinek (orvos, szülésznő, nővérek) és mennyit?

2019. febr. 8. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy s..gfej volt a doki akinel ugyeletben szultem, ram se bagozott es ugy beszelt velem es a tobbi kismamaval is mint a kutyaval,halabol egy vasat nem kapott mert nem volt mire, annyit sem kerdezett jol vagyok e es a tobbiektol sem a szobaban kesobb. A szulesznom vegtelenul turelmes es aranyos volt neki odaadtam a dokinak szant osszeget es meg egy kis pluszt, mielott hazamentem. A noverkek is a legtobb aranyos volt es aki nem neki is adtam nehany ezer forintot mert megiscsak torodott velem es a babaval is es a csecsemosok is. Volt akinek ajandekot adtam (bombon, kave) es volt akinek kb olyb ertekben par ezret. Eleg sok nover es csecsemos volt tehat nem akartam mindenkinek 10 ezreket adni. Nekik is amikor hazaengedtek akkor adtam at. Volt akinek elotte levo nap mert tudtam higy mar nem talalkozunk
2019. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Elő veszed a pénztárcát, megszámolood, hogy mennyit adsz, majd szépen odaadod az orvosnak. Ez mindenkinek bejött.
2019. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Hat azert inkabb boritekban kellene adni vagy osszehajtva, ugy nem olyan kellemetlen se neki se neked.
2019. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy borítékban adom.
2019. febr. 8. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egyik szülésemnél sem volt fogadtt dokim, szülésznőm. Az elsőnel a szülésznő kapott borítékot, a dokit nem is láttuk többet, így a neki szánt pénzt nem kapta meg. A másodiknál is készültünk, a szülésznő nem fogadta el, pedig a férjem még a folyosón is ment utána, a dokikkal meg úgy jártam, hogy egy csapat rezidens gárda volt bent nálam + a főorvos. Az ciki ha csak egynek adok, arra nem készültünk, hogy ennyien lesznek. Végül nem kapott senki. Ettől függetlenül mindkétszer kifogástalan ellátásban volt részem, nem volt okom panaszra. A csecsemősök kaptak egy ajándékkosarat mikor jöttünk haza, ők sokat segítettek.
2019. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Akkor sztem senkinek semmit. Mégis ha elégedett vagy, köszönd meg. En a szulesznomet szules utan felvettem fbon es megkoszontem neki. Masodik szulesnel felfogadom, termeszetesen ennek anyagi vonzata lesz. Orvosom volt, meg most is uaz. Van olyan bnom aki szult ugyeletessel, es ajandekkosarat vitt a szuleszetre a ferje.
2019. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!