Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Véleményt szeretnék kérni dr. Orosz Gergő doktorúrról? Vagy tudtok ajánlani mast?

A debreceni klinikán dolgozik tudna valaki segíteni pozitiv, negativ velemenyeivel kapcsolatban? Juhász Gábor Alpárt szerettem volna de ő mar nem tudott elvallalni :( meg Orosz Gergőt hallottam hogy jo lehet.. Vagy tudtok ajanlani mas orvost?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, szülés

febr. 11. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok
Én már a stílusától falra mászok, de egyik barátnőm már kettőt szült nála teljes megelégedéssel.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 11. 15:10 Privát üzenet
Jó szakember, pontos, alapos. Én szerettem hozzá járni, míg ott éltem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 11. 17:48 Privát üzenet
Böbe1990 nevű felhasználó válasza:

Nagyon jó, emberséges orvos. Merem ajánlani. Ha a klinikán szülnék őt választanám. Tavaly áprilisban volt vele dolgom, azóta is áldom.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 11. 22:44 Privát üzenet
2012 ben a kisfiam nála született akkor még ő rezidens volt.. 27 éves volt akkor mint én ( beszélgettünk nyilván..) nem fogadott volt, ő volt akkor ügyeletben, több mint 1 nap volt mire a kisfiam méltóztatott kibujni de ő végig ő volt, és még az osztályra is lejött megnézni minket, és nem tartotta a markát,... ha lenne következő gyerek ő hozzá mennék fiatal kora ellenére.. :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 12. 10:45 Privát üzenet
Mi voltunk pár napot bent fekvéssel anno, kérdeztem a szülésznőket, hogy kit ajánlanának fogadott dokinak. Azt mondták, hogy "nagy dokikat" nem érdemes,mert nem jönnek el, a "kicsik" közül Gergőt ajánlanák, mert lelkiismeretes és van egy előnye, hogy ketten vannak Oroszék, hogy ha valamiért nem tud elmenni fogadottként szülésre, elvileg megy helyette a tesó, de "nem hagy cserben". Nálunk az egész terhességet ő vitte végig, korrekt volt, rendes, figyelmes.

# 5/5Időpont febr. 13. 20:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Ilka Gábor féle Anna Peti és Gergő paródia elérhető még valahol? Sajnos sehol sem találom
Ákos, Botond, Ádám, Dávid, Gergő, Balázs nevekből melyik adnátok a fiátoknak?
Melyik név a jobb?
Szerintetek érdemes arra várni, hogy esetleg újra lehet majd kapni az Anna, Peti, Gergő gyerekkönyveket?
Vélemények Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrról? Szült valaki Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrnál?
Mi a véleményetek Szegeden Kormányos Zsolt doktorúrról? Jár hozzá valaki? Hogyan vezeti le a szülést?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!