Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Véleményt szeretnék kérni dr. Orosz Gergő doktorúrról? Vagy tudtok ajánlani mast?

A debreceni klinikán dolgozik tudna valaki segíteni pozitiv, negativ velemenyeivel kapcsolatban? Juhász Gábor Alpárt szerettem volna de ő mar nem tudott elvallalni :( meg Orosz Gergőt hallottam hogy jo lehet.. Vagy tudtok ajanlani mas orvost?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, szülés

2019. febr. 11. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok
Én már a stílusától falra mászok, de egyik barátnőm már kettőt szült nála teljes megelégedéssel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. febr. 11. 15:10 Privát üzenet
Jó szakember, pontos, alapos. Én szerettem hozzá járni, míg ott éltem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. febr. 11. 17:48 Privát üzenet
Böbe1990 nevű felhasználó válasza:

Nagyon jó, emberséges orvos. Merem ajánlani. Ha a klinikán szülnék őt választanám. Tavaly áprilisban volt vele dolgom, azóta is áldom.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. febr. 11. 22:44 Privát üzenet
2012 ben a kisfiam nála született akkor még ő rezidens volt.. 27 éves volt akkor mint én ( beszélgettünk nyilván..) nem fogadott volt, ő volt akkor ügyeletben, több mint 1 nap volt mire a kisfiam méltóztatott kibujni de ő végig ő volt, és még az osztályra is lejött megnézni minket, és nem tartotta a markát,... ha lenne következő gyerek ő hozzá mennék fiatal kora ellenére.. :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. febr. 12. 10:45 Privát üzenet
Mi voltunk pár napot bent fekvéssel anno, kérdeztem a szülésznőket, hogy kit ajánlanának fogadott dokinak. Azt mondták, hogy "nagy dokikat" nem érdemes,mert nem jönnek el, a "kicsik" közül Gergőt ajánlanák, mert lelkiismeretes és van egy előnye, hogy ketten vannak Oroszék, hogy ha valamiért nem tud elmenni fogadottként szülésre, elvileg megy helyette a tesó, de "nem hagy cserben". Nálunk az egész terhességet ő vitte végig, korrekt volt, rendes, figyelmes.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2019. febr. 13. 20:43 Privát üzenet
Akik nála szültek, mint fogadott orvos. Mennyit fizettetek a szülésért illetve akik magánrendelésre jártak hozzá, mennyit kért a vizsgálatokért?

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 17. 10:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ákos, Botond, Ádám, Dávid, Gergő, Balázs nevekből melyik adnátok a fiátoknak?
Az Ilka Gábor féle Anna Peti és Gergő paródia elérhető még valahol? Sajnos sehol sem találom
Melyik név a jobb?
Szerintetek érdemes arra várni, hogy esetleg újra lehet majd kapni az Anna, Peti, Gergő gyerekkönyveket?
Vélemények Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrról? Szült valaki Dr. P. Szikszay Ádám doktorúrnál?
Mi a véleményetek Szegeden Kormányos Zsolt doktorúrról? Jár hozzá valaki? Hogyan vezeti le a szülést?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!