Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményt szeretnék kérni dr....

Véleményt szeretnék kérni dr. Orosz Gergő doktorúrról? Vagy tudtok ajánlani mast?

Figyelt kérdés
A debreceni klinikán dolgozik tudna valaki segíteni pozitiv, negativ velemenyeivel kapcsolatban? Juhász Gábor Alpárt szerettem volna de ő mar nem tudott elvallalni :( meg Orosz Gergőt hallottam hogy jo lehet.. Vagy tudtok ajanlani mas orvost?

2019. febr. 11. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már a stílusától falra mászok, de egyik barátnőm már kettőt szült nála teljes megelégedéssel.
2019. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Jó szakember, pontos, alapos. Én szerettem hozzá járni, míg ott éltem.
2019. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Böbe1990 ***** válasza:
Nagyon jó, emberséges orvos. Merem ajánlani. Ha a klinikán szülnék őt választanám. Tavaly áprilisban volt vele dolgom, azóta is áldom.
2019. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012 ben a kisfiam nála született akkor még ő rezidens volt.. 27 éves volt akkor mint én ( beszélgettünk nyilván..) nem fogadott volt, ő volt akkor ügyeletben, több mint 1 nap volt mire a kisfiam méltóztatott kibujni de ő végig ő volt, és még az osztályra is lejött megnézni minket, és nem tartotta a markát,... ha lenne következő gyerek ő hozzá mennék fiatal kora ellenére.. :)
2019. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi voltunk pár napot bent fekvéssel anno, kérdeztem a szülésznőket, hogy kit ajánlanának fogadott dokinak. Azt mondták, hogy "nagy dokikat" nem érdemes,mert nem jönnek el, a "kicsik" közül Gergőt ajánlanák, mert lelkiismeretes és van egy előnye, hogy ketten vannak Oroszék, hogy ha valamiért nem tud elmenni fogadottként szülésre, elvileg megy helyette a tesó, de "nem hagy cserben". Nálunk az egész terhességet ő vitte végig, korrekt volt, rendes, figyelmes.
2019. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Akik nála szültek, mint fogadott orvos. Mennyit fizettetek a szülésért illetve akik magánrendelésre jártak hozzá, mennyit kért a vizsgálatokért?
2020. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Egy pénzéhes szarházi. Párom magánrendelésen volt nála citológiai vizsgálattal. Az eredmények megjöttek EESZTbe, de a doki több napig nem vette fel a telefont, nem válaszolt emailre, SMS-re sem. Én írtam neki végül hogy legyen kedves válaszolni, mert a párom már sík ideg, zokog. Nagy nehezen jelentkezett. A háttérben az állhatott, hogy nem minden vizsgálatot rajta keresztül végeztünk fizetősen, hanem volt amit hagyományosan a TB-n keresztül. Innentől kezdve már látta hogy itt nem fog csörögni a kassza. Tipikus szarházi, orvoshoz nem méltó hozzáállás. Ugyanezt kívánom neki átélni ha ő lesz szarban.
2023. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
#7 A magánpraxisban (is) csak akkor jelentkezik a doki, illetve keresi a pácienst, ha nem negatív a lelet, ellenkező esetben nincs mit mondania...tudtommal.
2023. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, rosszul tudod. Az én orvosom a negatívval is felhívott.
2023. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 A kivétel és a szokás között van némi különbség :)
2023. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!