Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórház szülészetéről...

Margit kórház szülészetéről tudnátok írni személyes tapasztalatokat? Gyermekágyas rész milyen? Rooming in lehetséges?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 09:31
 1/4 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Én júliusban szültem ott, nekem csak jó tapasztalataim vannak, mindenki nagyon rendes volt
2019. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, januar vegen szultem ott. Azt kell mondjam fogadott orvosok nelkul is korrekten ellattak.


Gyermekagyas resznel jottek, uj kismamaknak megmutattak mit hogyan, de ezt foleg a vedono mutatta meg, egy idosebb holgy, nagyon segitokesz volt, lehetett barmit kerdezni.


Ugyan nem jartak az ember nyakara, tehat barmi volt szolni kellett, de szivesen megmutattak ujra a dolgokat, illetve mindent mondtak mi mi utan jon (papirok, vizit, tajekoztatas a babakrol).

1 ejjel egyedul pihensz, masik 2 nap a babaval vagy.


En elegedett voltam, es abszolut pozitivan eltem meg (pedig rettegos, rendkivulien stresszelos eset vagyok).


Termeszetesen egy dolog volt, ami lehetne jobb: tobb fejadagok, mert kb egy ovodas is ehes lenne az utan az etel adag utan, amit adtak.


:)

2019. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha kéred lehet veled a baba már az első éjjelen is?

2019. febr. 18. 06:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, meg kell kerdezni a csecsemosoket ott, vagy aki atkiser majd a szukoszobarol a gyermekagyas reszre :)
2019. febr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!