Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez még jósló vagy ebből lehet...

Ez még jósló vagy ebből lehet szülés?

Figyelt kérdés
Tudom 1000 meg egy ilyen kérdés van, de első babás vagyok és nemigazán találtam erre választ. Több hete vannak már jóslóim, de ezek most kicsit más fájások és eddig még sosem tartott. 37 hetes vagyok, tegnap este 11kor kezdődtek, hajnal 2ig tartott és 3ig tudtam aludni, utána újra kezdődött. Reggel 7kor ismét gyengült melegzuhanyra, 9ig sikerült aludni és utána megint elkezdődött. Rendszer nemigazán van benne, mire kialakulna megint máshogy jön. Volt már valaki így, lett belőle valami?
2019. febr. 13. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meleg zuhanyra gyengült, akkor jósló.
2019. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fene tudja...bármi lehet. Nekem is úgy indult, mintha jósló lett volna, de nekem 1-1,5 óra múlva egyértelmű lett, hogy szülés lesz.
2019. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baratnőm 4 napig volt ugyanigy. 4.nao benn fogták.

Viszont ha enyhült zuhanyra, akkor jóslók lesznek. Legalabbis nekem az elsőnél zuhanyra olyan erősek lettek, hogy indultunk is egyből.

2019. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!