Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani betet?

Szules utani betet?

Figyelt kérdés

A szules utani betet mivel masabb, mint egy sima eu betet? Milyet erdemes vinni a korhazba szules utan? Vettetek ilyen szules utani betetet, amit bababoltokban is kapni, vagy jobb a Tena?


Koszonom


2019. febr. 15. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én tena pelust vettem. És nagyon jó volt, hogy oldalt csak szét kellett tépni és már le is pottyant rólam. Amúgy a kapacitása nagy volt, ennyit nem véreztem. Viszont a császáros hegemmel kényelmes volt nagyon
2019. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tenat ajanlom en is, gyogyszertarban drogeriakban kaphato. Vastagabb es tobb vert tud felszivni, nekem mondjuk eleg volt a sima ejszakai betet,es az elejen 1-2 tenat hasznaltam el, de unokatesomnak a tenat is gyakran kellett cserelni.
2019. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szintén Tena, először Pants eldobható bugyi pár napig, én nagyon véreztem, kellett. A 4. nap után Tena inkontinenciabetét. Maximálisan beváltak, csak ajánlani tudom.
2019. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én sima éjszakai sokcseppes Always betétet vettem, az is elég volt.
2019. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jessa inkontinencia, mindkét gyerekkel bevált. A Tenát én nem bírtam, marha kemény anyaga van, ez viszont finom puha, kényelmes. Dm-ben kapható.
2019. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Sima eü betét sokkal jobb szerintem, a tenának konkrétan szárnya se volt, szart se ért, hozattam a férjemmel normál always betétet.
2019. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bőven elég volt az always éjszakai betétje, de is csak az első pár nap , utána elég volt egy sima vékony is. Én nem sokat véreztem.
2019. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jessa bugyi pelenka. Imádtam.
2019. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindkér szülés után tena comfort minit használtam, eléggé véreztem. Egy hét után elég a rendes eü betét is de az nekem nagyon irritálta a gátsebemet igy a tena slim ultra minit használtam, ami pamutosabb.
2019. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Én is eléggé végeztem az Auchanben lehet kapni szülés utáni betétet. Én azért nem vettem volna fel pelenkát....
2019. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!