Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az volna a kerdesem h csaszar...

Az volna a kerdesem h csaszar szülés után, nem raknak be pisi csőt ugye?

Figyelt kérdés
Most volt egy ismerosomnek mütetje cisztát vettek ki, s tettek be neki pisi csőt, azon pisilt aztan mondog kicserélték neki.... De ilyet császár szüléskor ugye nem csinálnak? Gondolom hogy nem mivel a kisbabához ugyis felkel alni
2019. febr. 18. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Kateter már a császár előtt közvetlen van. Szülés után húzzák ki

Legalábbis nekem így volt

2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
De van kateter. Azt akkor helyezik fel amikor már a mutoasztalon vagy teljes érzéstelenítésben. Nekem első felkeléskor huztak ki de nem volt veszes volt sokkal nagyobb bajom is
2019. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
De igen tesznek fel, de még csàszàr előtt. Muszàj, hiszen a gerinc érzéstelenítő miatt nem tudja a kismama szabàlyozni a pisilést. Ha elmúlik az érzéstelenítő hatása, akkor kiveszik.
2019. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Éy ha természetes uton születik a baba akkor is tesznek katetert?
2019. febr. 18. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Katétert műtét előtt kapsz és attól függően, hogy hol műtenek az országba 6-12 órát is fektethetnek mielőtt felkelhetsz.(Nálunk délelőtti műtét másnap hajnalán engedtek felkelni)Szóval, de.Kapsz és még csak nem is az lesz a legkellemetlenebb élményed.
2019. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor, ha utàna nem tud a kismama pisilni. Én kétszer szültem hüvelyi úton, mind a kettő utàn küldtek pisilni. Az elsőnél nem tudtam, ezért kaptam katétert. Nagyjàból 2-3 óràt volt fenn, utàna kivették.
2019. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Van katéter. Én úgy rendeztem a kislanyom hogy közben végig még bent voltunk 2 zacsit is cipeltem... (dréneket)
2019. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

En kaptam huvelyi uton szulesnel, es borzaszto volt, meg 1 evig ereztem utana viszonylag surun, nagyon erzekeny lett, csipett sokaig. Bar tenyleg volt nagyobb bajom nekem is, az eroltetett nyomatas es hasbakonyokles +gatmetszes miatti odemas gatseb, amitol majdnem 4 hetig ulni sem tudtam, nemhogy menni.


En legkozelebb fix, hogy max. a kitolas vegere esek csak be, ha egyaltalan korhaz lesz, mert ezek utan az otthonszules a fejemben az elso opcio (kozel lakunk amugy a korhazhoz is).

2019. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Természetes szülés után is előfordulhat. Én azért kaptam, mert az első felállításnál rosszul lettem, megfigyeltek még 24 órát.
2019. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Huvelyi szules utan en nem kaptam.
2019. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!