Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik szülés kinek...

A harmadik szülés kinek milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de jobban félek tőle,mint a második szülésemtől.
2019. febr. 19. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2 szobatársam is volt, akik 3. gyereket szültek, egyiküket indították, másik spontán volt, de mindketten azt mondták, hogy nem volt rosszabb, mint a 2. Viszont a szülés utáni méh visszahúzódástól szenvedtek mindketten.
2019. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èrdemben nem tudok vàlaszolni, mert 3 csàszàrom volt sajnos. De az utòfàjàsok, amiket az első ìrt, nàlam is megvoltak. Az gondolom, ugyanolyan, bàrhogy szül az ember. Az brutàlis jò pàr òra volt! Pedig első kettő utàn semmi ilyen nem volt!
2019. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hosszabb volt es “bonyolultabb”, mint az elso ketto, de ebbol nem kell kiindupni, hiszen minden eset egyedi.

Biztam benne, hogy hamar megszulok, mert az elso szulesem is kicsivel tobb, mint 6 oras volt, a masodik pedig csak 4 (akkor inditottak).

De most harmadjara ugy alakult, hogy nem egesz 38 hetesen meg kellett inditani a szulest a baba miatt, viszont csak finoman lehetett, nem igazan kaphattam oxitocint.

Igy viszont nagyon elhuzodott, masfel napig beindult/leallt a vajudas, burkot meg nem lehetett repeszteni, mert magasan volt a baba feje, alatta a koldokzsinor es nagy esely volt arra, hogy elorecsuszik.

Vegul mar mutoben voltam, csaszarra elokeszitve, ott probalta meg a doki a burokrepesztest, mert ha nem sikerul, akkor gyorsan kikapjak a babat (mar az anesztes is a fejemnel volt, a ferjem beoltozve, stb). Kb biztos voltam, hogy nem uszom meg a csaszart 2 gyors huvelyi szules utan...

Vegul sikerult burkot repeszteni es lehozni a babat, azutan beindultak a fajasok is jol es 4 ora alatt megszultem.

Gatvedelemmel, repedes nelkul (az elso ket gyereket is igy szultem(, fizikalisan faradt voltam, de amugy teljesen jol, semmi bajom nem volt.

Az utofajasok viszont tenyleg brutalisak, az elso ketto utan toredeke nem volt. Ejjel olyan gorcseim voltak, hogy azt hittem valami baj van, hivnom kellett a novert es fajdalomcsillapitot is kertem, de mondta, hogy ez normalis, minel tobbedik gyerek, annal jobban kell dolgoznia a mehnek, hogy visszahuzodjon.

2019. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!